http://womancommunity.ru/

Польза правильного харчування відома давно. Зайвим підтвердженням того, що воно корисне є факт доведений вченими відносно того, що правильне харчування допомагає у профілактиці та навіть лікуванні онкологічних захворювань. Проведені наукові дослідження показали, що деякі харчові продукти можуть навіть запобігати появі ракових пухлин в організмі людини.

Відбувається це завдяки тому, що до складу деяких харчових продуктів входять такі мікроелементи, які володіють можливістю нейтралізувати в організмі дію канцерогенів - основних винуватців розвитку онкології. Серед продуктів можна зустріти справжніх лідерів, які мають дивовижну антираковою силою. Тому ці продукти обов'язково повинні бути в раціоні кожної людини, яка береже своє здоров'я.

Серед таких продуктів можна відзначити виноград. У винограді міститься велика кількість такої речовини як ресвератрол, саме воно допомагає не тільки захистити організм від розвитку недуги, але і може надати допомогу в лікуванні захворювання.


Найбільшу активність виноград надає в боротьбі з раком шлунка, молочної залози і кишечника. Для більшого позитивного ефекту виноград необхідно вживати разом з кісточками і шкіркою. Зазначене корисна речовина також можна зустріти у виноградному соку і вини з винограду.

Не менш ефективним у боротьбі з онкологією буде вживання буряка. У даному коренеплоді містяться речовини антоціани, саме вони можуть чинити негативний вплив на пухлину. За змістом цих речовин буряках немає рівних.

Крім цього буряк містить велику кількість антіоксідантов- речовин, які сприяють нормалізації лужного балансу крові, а також стають на захист організму від руйнівного впливу негативних факторів. Вживати в їжу слід намагатися квасні плоди, без присутності в них білих прожилок.

Серед корисних, з точки зору профілактики онкології, продуктів можна відзначити оливкова олія, шоколад, помідори, ананаси, висівки, крес-салат. Саме ці продукти є надійними захисниками організму від атаки ракових клітин.