http://womancommunity.ru/

Движение є важливою складовою частиною здорового життя. Для того щоб добре виглядати, бути у формі і не мати зайвої ваги важливо вести активний спосіб життя.

Особливо корисно займатися активними видами спорту на свіжому повітрі. Велосипед є відмінним засобом для підтримки організму в тонусі.

Для того, щоб фігура стала бездоганною достатньо здійснювати сорокап'ятихвилинне прогулянки щодня. Велосипед дозволяє зробити м'язи рук і ніг більш еластичними, сприяє поліпшенню кровообігу, а це забезпечує надходження в організм і мозок людини більшої кількості киснем поживних речовин.

Прогулянки на велосипеді є відмінною профілактикою варикозної хвороби вен, покращують координацію і сприяють відмінного настрою.

Плавання також корисно для підтримки форми. При регулярних заняттях плаванням розвивається хороша фізична форма.

Людина стає більш витривалим, підвищується стрессоустойчівость.Плаваніе може бути профілактичним засобом розвитку сколіозу.

Для дітей заняття плаванням сприяють розвитку легенів, збільшення їх обсягу, а це благотворно впливає на організм, що росте.

Якщо немає можливості займатися плаванням, то відмінним тренуванням для організму може стати ходьба.

Саме змушує активно працювати м'язи ніг, преса, грудної клітки.


Ходьба є прекрасним тренуванням судин, допомагає наповнювати легені киснем, тренується серце, поліпшується обмін речовин. Прогулянки пішки допомагають скинути зайву вагу і покращують настрій.

Ще одним способом провести активно час з користю для здоров'я може стати катання на

роликах. Таке заняття відмінна розвага для всієї родини. Крім того воно допомагає розвивати координацію руху, зміцнити м'язи ніг і спини.

Але перш ніж приступати до активної катання, необхідно освоїти безпечні способи катання.

Так як без тренування може підвищуватися ризик отримання травми.

Таким чином, способів активно провести час до того ж з користю для здоров'я безліч, важливо вибрати для себе найбільш підходящий.