http://emily-mag.ru/

О тому, що застуда - це погано, знають усі. Але, на жаль, симптоми різних простудних захворювань та особливості їх лікування відомі далеко не кожному. Сьогодні ми з вами поговоримо про досить поширених захворюваннях, про які ми багато чуємо, але мало знаємо.

У всіх нас на слуху словосполучення "ком у горлі". Але що воно означає? Як позбутися від клубка в горлі? Іноді відчуття грудки в горлі виникає в результаті стресу. Щоб позбутися його, рекомендовано глибоке дихання, масаж і фізичні вправи.

Вищеперелічені причини клубка в горлі - найбільш поширені. Якщо ви віддали перевагу самолікування, але кому нікуди не зник, обов'язково зверніться до фахівця - хоча б до терапевта, а краще до отоларинголога.

Простудні захворювання можуть викликати різні ускладнення, в тому числі і запалення легенів. Симптоми запалення легенів у дорослих дуже розмиті і не зовсім очевидні на перший погляд. Якщо перебіг пневмонії латентне, то симптоми захворювання не спостерігається взагалі.

Звичайно, повна відсутність симптомів при запаленні неможливо.


Тут грає роль неуважність людини до свого здоров'я.

При незначному погіршенні здоров'я ми часто не звертаємо уваги на ознаки запальних процесів. А якщо імунітет сильний, ми і зовсім можемо цього не помітити. Часто така неуважність призводить до летального результату, оскільки звернення до лікаря відбувається вже на запущеній стадії захворювання.

Але все ж основні симптоми пневмонії варто знати кожному. Отже, першими ознаками запалення легенів є: підвищена температура, легка задишка, слабкість і спрага. Пам'ятайте про те, що вчасно розпочате лікування - це вже половина успіху.

Корисна порада: якщо у вас з якоїсь причини погіршилася пам'ять, спробуйте пропити курсом таблетки для пам'яті. Майте на вигляд, що гліцин розширює судини і заспокоює, а ноотропіл може посприяти нервозності і неприємною збудженості.

Якщо очевидних погіршень пам'яті немає, а ви просто бажаєте її поліпшити, не варто напихати свій організм таблетками. Досить просто добре висипатися, їсти волоські горіхи з медом і тренувати пам'ять.