http://womancommunity.ru/

Сегодня турбота про своє здоров'я і здоров'я близьких вам людей є особливо важливим завданням. Неправильне харчування, постійно погіршується екологія, а також всілякі шкідливі звички для багатьох людей не залишають вибору: їм потрібно вживати термінових дії по зміцненню здоров'я.

Але дуже часто, на превеликий жаль, багато людей починають приймати всілякі лікарські препарати і різні харчові добавки, вплив яких на організм людини не має ретельної перевірки.

Зараз хочеться нагадати про забутий багатьма чудовому і чудовому природному засобі, що, безсумнівно, може замінити практично будь синтетичний препарат за вмістом вітамінів. Це - обліпиха.

Ще з давньогрецьких часів відомі цілющі властивості цієї чудової рослини.

Але та величезна палітра за кількістю різних вітамінів і змістом мінеральних речовин, яка знаходиться в плодах цього невеликого чагарника, може просто вразити.

Такі вітаміни як, А, Нд, В1, B2, В4, B6 , В8, К, Е, Р, PP, F в плодах цієї рослини містяться у величезній кількості.

Такого унікального за концентрації набору різних вітамінів рослини в рослинному світі більше не існує.


Цікаво те, що в плодах цього чагарнику знаходяться вітаміни, що відносяться як до водорозчинних, так і до жиророзчинних.

Таких плодів, які містять в собі відразу обидва види таких різних вітамінів, до того ж у такій високій концентрації, у світі не існує.

Зміст в 100 грамах плодів різних вітамінів і мікроелементів перекривають повністю життєво необхідну добову потребу людини.

Ягоди обліпихи, володіючи таким унікальним складом різних вітамінів, мікроелементів, біологічно активних речовин, при помірному і тривалому прийомі зможуть чинити на організм тонізуючу, загальнозміцнюючу дію.

Сьогодні жоден сучасний синтетичний вітамін не має можливості замінити вітаміни рослинного і тваринного походження.

Вітаміни, створені на основі синтетики, як правило, погано засвоюються організмом людини і можуть лише незначно знизити прояв симптомів авітамінозу.