http://womancommunity.ru/

Кошка - це чудовий цілитель. Ви хочете бути здоровими? Тоді частіше приділяйте увагу своєю пухнастою улюблениці. Вона володіє Лікарське здібностями і відчуває, де відбувається скупчення негативної енергії.

Кішка схильна вбирати і переробляти негативну енергію, ніж робить на людину лікувальний вплив.

Якщо Мурка наполегливо до вас пристає, то НЕ проганяйте її, так як вона відчуває у вас загострення хронічного захворювання. Дозвольте їй притиснутися до вас, полежати на проблемних місцях і допомогти вашому здоров'ю.

Відмінне лікувальний засіб від остеохондрозу шийного відділу або гіпертонії - це "котячий комір". Щоб полегшити перебіг цих захворювань потрібно проводити разом з вашою Муркою по три - чотири хвилини на день. Дозвольте своїй кішці смикати і вилизувати вам вухо.

Цим вона впливає на акупунктурні точки, які в безлічі розташовуються на вушній раковині. Таким проявом ніжності тварина може запобігти серцевий напад або нервовий зрив.

Кішки завжди допоможуть вам у знятті стресу і подоланні втоми. Чим більше її розміри, тим більше її енергетичний потенціал.


Щоб зняти стрес достатньо погладити її шерстку.

Біополе кішки знімає головний біль і біль у суглобах, стабілізує роботу серця, лікує внутрішнє запалення і прискорює загоєння ран. Мурка-лікар має бути врівноваженою, мати хороше здоров'я, бути доброзичливою до людей.

На лікувальну здатність кішок впливає їх порода і підлогу, але тим не менш, потужним лікувальним впливом може і звичайна безпородна кішка.

Довгошерсті кішки: ангорские, сибірські, бірманські, перські і т. д., добре справляються з дратівливістю, депресіями і порушеннями сну. Так само перські кішки відмінно допомагають при болях в суглобах і остеохондрозі.

Короткошерсті і безшерсті кішки: сіамські, сфінкси, орієнтальні і т. Д., Ефективно лікують хвороби нирок, печінки, гастрити і коліти. У лікуванні захворювань серця неоціненну допомогу нададуть британські кішки й коти.

Що стосується статі тварини - кішки добре лікують захворювання внутрішніх органів і нервові розлади, а коти відмінно справляються з радикулітом, остеохондрозом та артрозом.