Ще років 10-15 тому здавалося, що використання професійних процедур по догляду за обличчям і тілом доступно тільки обраним.

На щастя часи змінилися, і зараз можна навіть у домашніх умовах влаштувати для себе коханої справжнісінький салон краси з цілим арсеналом не тільки косметичних засобів, але і апаратів для домашнього догляду за шкірою.

Щоб правильно підібрати набір приладів, необхідно знати про механізми і принципи їх дії.

• Броссаж - апаратний метод механічного відлущування. Для видалення відмерлих лусочок шкіри, на неї впливають щіточками, що обертають із заданою швидкістю.
• Пресотерапія - надає лімфодренажной дію на локальні ділянки за рахунок пульсуючого тиску стисненим повітрям. Основним призначенням такої процедури є догляд за тілом.
• Термічний вплив може бути здійснено як низькими температурами (апарати для кріомассажа), так і високими (апарати з використання інфрачервоного випромінювання, лазер, фото-вплив).
• Свето- і кольоротерапія зміцнює імунітет, прискорює процес загоєння, наприклад, ділянок шкіри з гнійничковими висипаннями.
• Ультразвук надає тепловий вплив, стимулює процеси тканинного обміну та харчування, покращує циркуляцію лімфи.• Електричні струми з різними характеристиками в апаратах для домашнього догляду за шкірою використовуються дуже широко. Гальванізація, дарсонвалізація, міостимуляція і мікрострумова терапія - весь цей арсенал знаходить широке застосування в індустрії краси.
• Вакуум застосовується як для глибокого очищення шкіри, так і для масажу різних зон обличчя і тіла.
• Вібрація найчастіше використовується для догляду за шкірою тіла та моделювання фігури.

Як бачите, тільки короткий список принципів, які використовуються в апаратах для догляду за шкірою в домашніх умовах, вийшов значним. Більшість приладів створено на базі декількох механізмів впливу, що дозволяє здійснювати комплексний догляд за обличчям і тілом.

При виборі конкретної моделі для особистого застосування або для всієї родини варто не пошкодувати часу для ретельного вивчення інструкції та інших супровідних документів.

Використання деяких технологій може мати індивідуальні протипоказання, але практично завжди є можливість знайти безпечний для себе прилад з аналогічною дією.