Безумовно фракційний термоліфтінга FRACTORA FIRM!

Ви вважаєте, що безпечних та ефективних безопераційних методів підтяжки не існує?
Вам здається, що скинути п'ять-сім років всього за кілька процедур неможливо?
Ви впевнені, що за красу необхідно платити, і платити багато?
Змушені вас розчарувати!

Як оживити шкіру?

Земне тяжіння: саме воно робить життя на нашій планеті комфортною, але воно ж грає і злий жарт з нашою зовнішністю. З віком ми трохи зменшується в зростанні, починає боліти спина і - що найнеприємніше для будь-якої жінки - овал обличчя втрачає свою колишню чіткість, обвисає шкіра на шиї, виникають мішки під очима і з'являється друге підборіддя.

Плюс до цієї неприємності - наша ніжна шкіра втрачає пружність під напором ультрафіолету, стискається і сохне від морозу, в'яне і втрачає свій колір від вихлопів і екологічних проблем .. Інстинктивно ми прагнемо врятувати наш нещасний організм - вирушаємо на південь, поринаємо в чисту воду , гріємося на теплому сонечку, відчуваємо приплив сил і здоров'я ...

Все просто: адже при нагріванні всього на 2-3 градуси наша шкіра дійсно починає "оживати", життєво важливі процеси активізуються, кров активно циркулює, починається процес регенерації.

Саме за таким принципом і діє FRACTORA FIRM. Розігріваючи шкіру і постійно контролюючи температуру нагрівання, апарат використовує радіочастоти певного діапазону, впливаючи на неї. Буквально з перших секунд застосування шкіра починає знаходити свіжість за рахунок посилення кровотоку, синтезу білків, стабілізації жирового обміну.

Як це працює?
• На шкіру наноситься спеціальна сироватка NANNIC, містить фосфоліпіди (будівельний матеріал клітин нашої шкіри).
• У поєднанні з дією радіочастот, сироватка бореться з основними проблемами вікової шкіри: дряблостью, пігментацією, куперозом, обвисанням.
• Спеціаліст вибирає індивідуальну інтенсивність впливу радіочастот та температуру нагрівання саме вашої шкіри і починає плавно водити насадкою по ділянках, що вимагає корекції.• Ви відчуваєте лише легку накопичується теплоту. Якщо температура здасться вам некомфортною, фахівець легко відрегулює її до необхідної.
• Госпіталізації після процедури не потрібно. Після її проведення шкіра злегка почервоніє. Може також виникнути невеликий набряк, який пройде через 2-3 години.
• Фахівець може накласти вам заспокійливу маску. Після її видалення ви буквально відразу побачите позитивні зміни, що сталися з вашою шкірою.
Які зони піддаються омолодженню: обличчя, шия, лінія декольте, руки (кисті).
Курс лікування: 5-7 процедур з інтервалом 8-12 днів.
Скільки часу необхідно на процедуру: 20 - 45 хвилин.

Результати проведеної процедури

• Шкіра підтягується, виникає ефект природного ліфтингу, зморшки розгладжуються, овал обличчя відновлюється;
• Усувається ефект "другого підборіддя", оформляється контур обличчя;
• Омолодження шкіри: пори скорочуються, зменшуються зморшки й усувається в'ялість, покращується колір обличчя;
• Експрес-омолодження, ефект моментального ліфтингу.

Плюси фракційного термоліфтінга Fractora Firm
- Процедура максимально безпечна, можна проводити її в будь-який період року, навіть влітку.
- Ризик пошкодження шкіри виключений. Підходить для будь-якого типу шкіри, навіть темною і засмаглою.
- Методика може комбінуватися з низкою інших процедур, а також використовується в якості реабілітації після пластичних операцій.
- Має моментальний видимий ефект при мінімальних протипоказання.

Увага! Фракційний термоліфтінга FRACTORA FIRM виконується до введення: ботокс, Ксеомін, диспорт, ЛАНТОКСа та інших препаратів для контурної пластики.

Протипоказання: порушення цілісності шкірних покривів, шкірні захворювання в стадії загострення, підвищений артеріальний тиск, захворювання щитовидної залози ( при проведенні процедури на шиї), металеві конструкції в зоні впливу, кардіостимулятори, Гепатит, ВІЛ і т.п. Про інші протипоказання ви можете дізнатися на консультації з фахівцем.