Існує безліч різноманітних методик омолодження шкіри. Одні - більш щадні (ін'єкції, пілінги і т.д.), інші - радикальні (пластична хірургія). Проте всі ці методики або дають недовговічною ефект, або відрізняються рядом істотних недоліків і високою ймовірністю побічних ефектів.

Представляємо вашій увазі інноваційну систему ePRIME, яка була розроблена Ізраїльської компанією Syneron Medical спеціально для усунення ознак вікових змін шкіри: в'ялість , втрата обсягу, виражені форми провисання шкіри. Система ePRIME передбачає проведення омолоджуючої процедури за допомогою спеціального пристрою, який чинить радіочастотне вплив на клітини і працює з високою точністю. Завдяки застосуванню ePRIME, шкіра починає виробляти еластин, колаген і гіалуронову кислоту, які в комплексі дозволяють відновити молодість і пружність шкіри.

У чому відмінність ePRIME від інших методик?

Більшість популярних омолоджуючих методик вимагає багаторазового проведення однакових процедур, оскільки довготривалого ефекту з першого разу досягти неможливо.

Пристрій ePRIME розроблено таким чином, що його використання дозволяє RF-енергії проникати в глибинні шари шкіри за рахунок введення мікроголок на глибину 2-3 мм. В результаті можна спостерігати приголомшливий ефект. Після однієї-єдиної процедури шкіра з часом стає набагато більш підтягнутою, еластичною, відновлюється втрачений об'єм.

Інші види обладнання не дозволяють точно визначити кількість енергії, яку необхідно доставити в глибокі шари шкіри, і в зв'язку з цим потрібно повторне проведення процедур. Використання ePRIME гарантує забезпечення необхідного рівня за один раз - завдяки функції моніторингу температури і часу подачі енергії. Ця функція не тільки фіксує температуру в режимі реального часу щоб уникнути термального ушкодження шкіри, але і вимірює імпеданс, що дозволяє коригувати рівень потужності приладу в процесі проведення процедури.

• Процедура триває близько 35-45 хвилин.• Перед початком лікування використовуються знеболюючі препарати, тому процедура проходить не тільки швидко, але і безболісно. Застосовуються різноманітні засоби для місцевої анестезії.
• Тривале відновлення після процедури не потрібно. Пацієнт вже на наступний день може повертатися до звичного способу життя.

Гарантія безпеки

Всі прилади ePRIME пройшли випробування та клінічні дослідження, які довели їх ефективність і безпеку . У ePRIME вбудована спеціальна охолоджуюча система, яка забезпечує повний контроль температури на поверхні. Промаксімальная (зовнішня) частина голки апарату покривається спеціальною оболонкою, функція якої - захист епідермісу під час проведення процедури.

Апарат доставляє біполярну радіочастотну енергію в глибокі шари дерми таким чином, щоб вона працювала на потрібній глибині, в дермі шкіри . Один з найпоширеніших питань пацієнтів стосується побічних ефектів. Ви можете не турбуватися з цього приводу, якщо вибираєте процедуру омолодження ePRIME. Побічні ефекти практично відсутні. Після процедури можлива поява легких набряків і почервоніння, які можуть бути легко приховані за допомогою макіяжу, через 24 години.

Результати процедури ePrime

Після проведення лікування з використанням методики ePRIME можна відзначити, що шкіра змінює властивості, стає еластичнішою, помітно підтягується за рахунок поповнення обсягу зсередини. Зникають глибокі зморшки, пропадає в'ялість, значно поліпшується колір шкірних покривів.

Результат не буде миттєвим, оскільки у кожного пацієнта спостерігається свій поріг загоєння. Однак близько 92% пацієнтів відзначили, що вони дуже задоволені результатами лікування.

Ексклюзивно, в Росії Ви можете пройти процедуру ремоделювання ePRIME в Центрі апаратної косметології "Вірсавія", записатися на безкоштовну консультацію з фахівцем можна за телефоном (495 ) 517-66-20, 917-44-35