Сучасні методи косметологи можуть поліпшити вигляд рубців і прибрати шрами від прищів.

Що можна очікувати від дерматокосметологічні технологій?

Механічна дермабразія

Найбільш ефективним методом лікування рубців вважається механічна дермабразія. Є досить багато пацієнтів, які бояться будь-яких оперативних втручань і дермато - хірургічних в тому числі. До лазерів також стосунок не однозначне, тому таким пацієнтам рекомендується проводити дермабразію.

Показання:

  • втягнуті дрібні атрофічні рубці;
  • рінофіма;
  • гіпертрофічні лінійні рубці;
  • зморшки і неглибокі складки шкіри;
  • пігментні плями, татуювання.

Механічну дермабразію виконують під загальною або місцевою анестезією. Кількість сеансів та курсів - індивідуально, залежить від виду рубців і реактивності тканин.

Мистецтво фахівця полягає в правильному виборі насадки, швидкості обертання і тиску на шкіру, що в свою чергу залежить від глибини і локалізації дефекту.


На думку фахівців, механічна дермабразія і раніше залишається не менш важливою процедурою, ніж лазерна дермабразія.

Мікродермабразія

Більш простим методом, використовуваним для корекції поверхневих рубців , є микродермабразия кристалами окису алюмінію. Механізм впливу микродермабразии на шкіру пов'язаний зі стимуляцією компонентів дерми, зокрема фібробластів, в результаті чого відбувається посилення синтезу колагену і еластину.

Стимуляція судин дерми прискорює процеси регенерації епідермісу. Цей метод ефективний в основному при поверхневих дефектах шкіри.