Виробництво масажерів для тіла зробило можливим отримання масажу без участі фахівця в зручний час і в комфортних домашніх умовах. Масажна медтехніка дозволяє проводити найрізноманітніші його види самостійно і при цьому дуже ефективно.

Класифікація цих терапевтичних приладів здійснюється за їх призначенням і за способом впливу - механічному, інфрачервоному, вакуумному або електромагнітному. Використовуючи вакуумний масажер для тіла, вдається посилити дренаж лімфи і ефективно виводити токсини. Саме ці прилади вважаються найбільш потужною зброєю і в боротьбі з целюлітом. У своїй більшості ваккумних прилади не відносяться до складної медтехніки і більше нагадують масажні банки. Однак у продажу є і значно серйозніші електричні моделі таких масажних приладів.

Інфрачервоний спектр випромінювання в массажерах сприяє розігріву м'язів, що важливо при необхідності зняти больовий синдром. Додатковим плюсом можна назвати і стимуляцію глибинних шарів шкіри, а також запуск регенераційних процесів, в результаті яких відбувається омолодження шкіри і поліпшення роботи організму в цілому.

Особливо ефективні масажери, вплив яких комбіновано. Приміром, коли поєднується механічна вібрація і електромагнітне випромінювання на оброблювану ділянку тіла.


Такий масаж сприяє, зокрема, зменшенню відкладень підшкірного жиру.

Електричні масажери застосовуються в тих випадках, коли потрібна значна інтенсивна стимуляція. Отримати необхідний результат буде ще легше, якщо використовувати обертаються або вібруючі насадки, що входять в комплектацію приладу, а також змінюючи режими роботи.

Класифікація за призначенням увазі розробку масажерів, за допомогою яких зручно і ефективно здійснювати самомасаж спини, шиї , ніг, плечового пояса. Застосування їх сприяє зміцненню м'язового корсета, поліпшення циркуляції крові, відновленню пошкоджених тканин, зняттю набряклості, нормалізації оптимальної роботи органів і фізіологічних систем. Приклад такого комплексного підходу - масажна накидка шиацу.

Окрему групу займають масажери для ступнів. Враховуючи, що саме в цій області зосереджено дуже багато нервових закінчень, стимуляція їх сприяє зміцненню роботи нервової системи, зняття втоми або стресу. До таких приладів відноситься пальчиковий масажер. При його роботі на низькій швидкості знімається м'язове напруження, середня швидкість покращує рух лімфи і кровотоку, висока - усуває наслідки гіподинамії.

Всі перераховані види масажерів для тіла можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині.