Часом боротьба з грибком ведеться тривало і що найголовніше практично безрезультатно. Вся справа в тому, що грибок нігтів відступає, ховається в глибині нігтя, а через деякий час виникають рецидиви. Офіційне медична назва даного захворювання - оніхомікоз. Воно досить поширене, а головна трудність лікування в тому, що грибок наділений просто дивовижною стійкістю. Тим більше, коли він знаходиться у вологому, оптимальною для його розвитку середовищі. Наприклад, якщо ви любите бувати в саунах, відвідуєте громадські басейни, та інші подібні місця, виникає досить великий ризик заразитися цією недугою. Вчені стверджують, що грибок нігтів є не менше ніж у одинадцяти відсотків населення планети.

Є й інші фактори, що провокують розвиток грибка нігтів: тривале носіння тісного, і не дуже зручного взуття, коли ноги протягом дня буквально затиснуті , і до того ж стан погіршується синтетичними шкарпетками і колготками, також великому ризику піддаються стопи з грибковими захворюваннями і з посиленим потовиділенням. Нерідко вирішальним є ослаблений різними захворюваннями імунітет, впливають і проблеми ендокринної системи.

Не пропустіть початок захворювання

Як же визначити, що хвороба вже почалася, і прогресує? Звертайте увагу на колір нігтів, повинна насторожити змінилася форма, потовщення або деформація. Якщо всі ці ознаки є в наявності, то значить, грибок вже почав знищувати ніготь. А головне, він може перейти і на інші, поки ще здорові нігті.


Ви звичайно можете не звертати на грибок нігтя уваги, але слід знати, що це захворювання не проходить самостійно, і з кожним днем прогресує.

Якщо ви все ж запізнилися з лікуванням, і уражено більше половини нігтя порушена область зростання , то лікування в значній мірі ускладнюється, і використання місцевих засобів становище не врятує. У подібній ситуації для ефективного лікування грибка нігтів потрібні сильнодіючі антибіотики. Чи варто пояснювати, які наслідки тягне за собою подібне лікування, і якої шкоди наноситься організму в цілому?

Оптимальне лікування грибка нігтів

Вихід є, і сучасна медицина представляє його у вигляді препарату Мікозан. Розроблений в Голландії, даний препарат успішно використовується російськими дерматологами. Тому, ви можете зітхнути спокійно, і придбати для лікування це інноваційний засіб. Мікозан пройшов багаторазові клінічні випробування. Сироватка має властивості глибоко проникати в ніготь, вбираючись в товщу нігтьової пластини, тому у грибка немає ніякої можливості зачаїтися.

Вже через чотири тижні лікування ви помітите, як почне відростати новий ніготь, без жодних слідів захворювання. Мікозан не має неприємного запаху, і що особливо важливо - засіб безпечно, тому їм можна лікувати грибок нігтя у дітей, починаючи з чотирьох років. Мікозан - це вибір людей, яким небайдуже власне здоров'я!