Корекція пластинами - один з безболісних і безкровних способів усунути деформацію нігтів, позбутися проблеми їх вростання в навколонігтьові валики.

коригувальна аплікація врослого нігтя пластиною B/S

Врослий ніготь можна привести в нормальний стан за допомогою металевих дротяних дужок, спеціальних пружинних конструкцій. Наприкінці XX століття для корекції врослих нігтів спочатку в Європі, а потім і по всьому світу стали застосовувати аплікаційні пластини B/S, названі так за першими літерами імені їх винахідника - німецького доктора Бренда Шольца.

Пластина B/S має властивості пружинки за рахунок того, що виготовляється з спеціально армованого металом пластика і скловолокна. Вона наклеюється поперек пошкодженого нігтя у вигляді аплікації і змушує похилу нігтьову пластинку вирівнюватися з боків, не даючи можливості її гострим краях знову врізатися в м'які тканини пальця.

Переваг у методу коректує аплікації врослого нігтя пластинами B/S (він офіційно називається саме так) досить багато.

По-перше, пластину B/S можна використовувати відразу після вилучення вросла частини нігтя з бічного околоногтевого валика, навіть при його значному запаленні і наявності гнійних виділень з ранки.

По-друге, пластина B/S для пацієнта зручна у використанні. Вона пласка, не має виступаючих частин, властивих, наприклад, коректує скобі Фрезера, тому не рве шкарпетки і колготи і не заважає носити будь-яке взуття. Адже врослий ніготь в переважній більшості випадків утворюється на великих пальцях ніг.

По-третє, пластина B/S симпатично виглядає і її можна навіть покривати кольоровим лаком, роблячи абсолютно непомітною і спокійно ходити влітку у відкритому взутті, що не привертаючи до себе зайвої уваги. Коригувальна пластина B/S водоустойчива, не піддається корозії, завдяки чому з нею можна плавати в морі, приймати ванну.

А найголовніше, аплікація пластиною B/S починає своє коригуючий вплив на врослий ніготь відразу ж після закріплення . Її можна носити до тих пір, поки на місці деформованого нігті не відросте нова нігтьова пластина. Зазвичай це відбувається за 3-6 місяців. Ідеально використовувати такий метод корекції врослого нігтя на самій ранній стадії захворювання, іменованого оніхокріптоз або з метою його профілактики.

Протипоказань у застосування пластини B/S небагато. Її не використовують для корекції врослих нігтів дітям до досягнення ними шестирічного віку і, як правило, людям хворим на цукровий діабет. На сильно пошкоджені грибком, псоріаз та рядом інших інфекцій нігті, коригувальні аплікації теж не робляться.

Лікування врослого нігтя корректирующими пластинами за методикою Onyclip

Ортоніксіческая система Onyclip може застосовуватися для виправлення форми сильно врослого нігтя відразу ж після того, як витягнута та його частина, яка травмує м'які тканини пальця.


Пластини Onyclip мають у своїй основі сталь, оброблену для пружності епоксидними матеріалами, і діють як важіль, що змушує триматися в заданому рівному положенні бічні частини нігтя.

Цікаво відзначити, що сила натягу нігтьової пластини, приклеєною до смужці Onyclip, регульована. Це дає можливість використовувати дану методику для корекції врослих нігтів різноманітної форми, в тому числі і із закругленими краями нігтя.

Пластину Onyclip, можна носити, не знімаючи, аж до того моменту, поки пошкоджений ніготь оновиться повністю і на місці деформованої його частині з'явиться гладка і рівна поверхня. Тому коригувальну методику Onyclip часто застосовують у випадках, коли потрібно відростити новий ніготь на місці повністю втраченого.

Ще одна особливість пластини Onyclip - вона закріплюється на коректуємими нігті відразу з двох сторін, що дає можливість фахівцям підібрати точно дозується силу тиску. Тому пластини такого типу можна застосовувати і для зовсім невеликих за розміром нігтів. Адже, буває так, що нігті вростають не тільки на великих пальцях ніг.

Застосовна така методика і для корекції врослих нігтів у дітей.

Золота пластина GOLDSPANDE - кращий варіант корекції врослих нігтів у малюків

В основі всіх методик корекції врослих нігтів спеціально придуманими для цього пластинами стоїть завдання - змусити деформовані нігті "згадати", як вони повинні рости правильно. Досить часто і у зовсім маленьких дітей нігті починають врізатися в бічні валики.

Але більшість коригувальних пластин, що застосовуються дорослими, зовсім не годяться для малюків. Нігтьові пластинки у них дуже тонкі і гнучкі, до того ж ростуть і повністю оновлюються нігті у дітей в декілька разів швидше, ніж у дорослих. На допомогу тут приходить GOLDSPANDE. Товщина сталевої пластинки із золотим напиленням дорівнює 0,1 мм, а ширина - 3 мм.

Система корекції пластинами GOLDSPANDE дозволяє їх прикріплювати до неправильно зростаючому нігтя трьома різними способами, вибирають відповідний, відштовхуючись від величини нігтьової пластини і бажаного ефекту від її оновлення. Пластини GOLDSPANDE повністю виключають можливість нанесення травм ніжним м'яким тканинам дитячих пальчиків і мають абсолютної гіпоалергенністю, тобто ніяких подразнень і запалень при їх використанні не буває.