Осіння пора завжди настає непомітно. І ось уже пора прибирати на зберігання літнє взуття, улюблені відкриті туфлі та босоніжки. Не дивно, що в цей час ми вже не приділяємо стільки уваги педикюру, і починаємо згадувати про теплі шкарпетки. До того ж для осіннього сезону характерно використання взуття, виготовленої з водонепроникних матеріалів. Незважаючи на дані фактори, нігтям і раніше необхідний ретельний догляд, і нехтувати даними фактором не слід. А якщо ви, уважно оглянувши нігті, виявили, що є ознаки грибка, то тим більше заходи потрібно вжити негайно.
Грибок, він же оніхомікоз, досить поширений, і лікарі запевняють, що виявляють дане захворювання не менше, ніж у двадцяти відсотків своїх хворих. Як бачите, грибок має широке поширення серед населення, і існують причини, які сприяють його процвітанню. Вже давно не секрет, що грибок відрізняється стійкістю до несприятливих для нього факторів і дуже живучий. А якщо умови сприятливі, то він поширюється дуже швидко. Особливо слід бути обережними при відвідуванні басейнів, саун, спортивних залів, та інших аналогічних місць. Деякі люблять перебувати в душових і готелях босоніж, але якщо не звертати уваги на прості правила і забути про гігієну, то цілком можна стати жертвою грибка.
Де найчастіше заражаються онихомикозом?
Зазвичай більшість людей знають, що в басейнах і подібних громадських місцях слід бути обережніше, щоб не довелося потім лікувати грибок. Але не забувайте, що захворювання може підстерігати вас і в готелі, якщо босими ногами ходити по килиму. Лусочки, що містять патогенні гриби, прекрасно себе почувають на подібних поверхнях і насилу видаляються, а здатність до розмноження при цьому у них залишається незмінно високою.


Слід брати до уваги, що роздобути грибок ви можете і в такому місці, як підкорений салон, якщо майстер погано дезінфікує інструменти. Крім того, що розташовує фактором є некомфортна, хоча і красива взуття, що є дуже тісному і сдавливающая ногу.
Що робити, якщо все-таки ви виявили необережність, і грибок дістався до ваших нігтів? Наприклад, якщо ви виявили, що колір змінився, виникла деформація, невластива нігтя тьмяність? Негайно починайте лікування, адже зараз є засоби, які вирішують такі проблеми дуже ефективно, головне - зробити правильний вибір. В аптеках чимало ліків, тому не поспішайте купувати перше, що вам запропонують.
Чим лікувати грибок нігтів?
В даний час фахівці одноголосно визнають, що в цьому випадку найкраще допомагає Мікозан, який створений в Голландії, і прекрасно зарекомендував себе на практиці. Фільтрат жита, який є основою даного засобу, чудово бореться з грибком. На відміну від інших ліків, Мікозан здатний просочити нігтьову пластину, проникнути всередину, так що у грибка не залишається жодних шансів зачаїтися і продовжити своє руйнівний вплив. Мікозан професійно знищує грибок, не даючи йому поширюватися і перейти на сусідні нігті. До того ж він вам допоможе, коли інші засоби розчарували, і ви лише марно витратили час.
Як виглядає Мікозан? Це не має кольору сироватка без різкого запаху, що безсумнівно є додатковою перевагою. Інноваційний склад без праці позбавить вас від такої напасті, як грибок нігтів. Як профілактичний засіб він теж незамінний.