Якщо мова йде про якісне лікування онкологічних захворювань, то само собою, в першу чергу мається на увазі Ізраїль, чудово оснащені клініки цієї країни і володіють величезним досвідом в галузі онкології фахівці. Медичний туризм в Ізраїлі добре розвинений, оскільки люди приїжджають з усього світу, щоб отримати якісну медичну допомогу ізраїльських онкологів. Беручи до уваги останні дані, можна стверджувати, що й наші співвітчизники, які не отримали необхідної допомоги від своєї медицини, спрямовуються на лікування за кордон, і найчастіше вибирають саме Ізраїль.

Таке лікування приваблює в першу чергу, тим , що при лікуванні раку в Ізраїлі використовується величезна кількість найскладніших процедур, які необхідні як для діагностичних обстежень, так і безпосередньо для лікування. Крім того, будь-яка процедура виконується максимально якісно, і в найоптимальніші терміни, які влаштовують пацієнта. Що стосується нашої країни, то ні для кого не секрет, що організація і виконання більшості програм, що застосовуються в Ізраїлі, просто неможлива. В першу чергу, тому, що відсутня необхідний в таких випадках рівень обладнання. Зрозуміло, вартість медичних процедур в ізраїльських клініках вище, ніж у вітчизняних, але всі розцінки багаторазово виправдані якістю лікування і професіоналізмом ізраїльських онкологів.

Планування лікування в Ізраїлі

Багато ізраїльські компанії спеціалізуються на медичному туризмі в міжнародних масштабах, і від досвіду агентів, їх професіоналізму, залежить, наскільки якісною виявиться організаційна підтримка. Виявивши онкологічне захворювання, багато хто вирішує негайно їхати лікуватися до Ізраїлю, але не мають уявлення, c чого почати оформлення поїздки, щоб почати лікування якомога швидше, без затримок.


Фахівці радять звертатися в клініки, які вам зміг порекомендувати хтось із знайомих - oncostatus.ru. Тим не менш, не у кожного в колі близьких знайомих є люди, які лікувалися від раку в Ізраїлі. Тому, плануючи лікування, слід звертати увагу на певні чинники.

Наприклад, ви повинні знати, що немає необхідності знаходитися в клініці безвиїзно, не покидаючи її стін. Пацієнт може прийти до лікаря на виконання призначених процедур. У тому випадку, якщо лікування пухлини проводиться без операції , то пацієнту може бути зручніше проживати в готелі, або зупинитися на орендованій квартирі. Головне, що в подібних випадках є чимало вільного часу, і пацієнт при бажанні буває на цікавих екскурсіях, відпочиває, а це дуже позитивно впливає на емоційний настрій.

Чому обирають Ізраїль?

Ізраїльська медицина - це завжди якість, яка безперечно, і давно сприймається, як своєрідний еталон в області лікування онкології. Навіть пацієнти, що мають запущену форму раку, мають величезні шанси на успішне лікування, якщо вони звернулися в ізраїльську клініку. Онкологи в Ізраїлі застосовують лише передові методики лікування пухлин, до того ж застосовуються і авторські напрацювання, що забезпечують особливу ефективність. Найскладніші операції в Ізраїлі проводяться успішно, позбавляючи пацієнта від раку . Чимала перевага ізраїльських клінік в тому, що є можливість здійснення максимально складних обстежень, при цьому застосовуючи лише передові технології, розроблені ізраїльськими вченими. У той же час, ізраїльські лікарі нагадують, що звернення в клініку повинно бути своєчасним, коли при ранній діагностиці лікування максимально ефективно.

Онкологічна клініка в Ізраїлі OncoStatus.ru