Стан переляку знайоме кожному, і воно є природним і потрібним. Зазвичай під його впливом виникають відомі симптоми, такі, як серцебиття, змінений ритм дихання, та інше. Це реакція організму на можливу небезпеку, і він готовий до захисту. Дані функції знаходяться у веденні вегетативної нервової системи, яка завжди проявляє особливу чутливість до впливів емоційного плану. Медики відзначають, що в наш час люди стали частіше звертатися за лікарською допомогою, коли причина викликана панічною атакою.

Причому, у будь-якої людини подібна паніка може виникнути, не маючи на те підстави, коли в реальності ніяких погроз не існує. Вчені вважають, що в такій ситуації важливо, як людина сприймає навколишню інформацію, і тим більше, яка його реакція з цього приводу. Багато обожнюють кримінальні серіали, люблять дивитися фільми про катастрофи та інші катаклізми, що не може не відбиватися на нервовій системі. Фахівці ізраїльських клінік вважають, що в багатьох випадках панічних атак могло б не бути, якби люди більш відповідально ставилися до вибору видовищ і розваг.

Як проявляється паніка?

Серед перших ознак даного захворювання ізраїльські лікарі називають гостру тривогу, яка виникає різко, у вигляді нападу. Подібний стан - це не тільки страх, це неприємні фізичні відчуття, які заподіюють людині величезне занепокоєння. Якщо говорити про психологічну складову, то вона дуже обширна, і пацієнти мають багато скарг. Найчастіше люди говорять про те, що бояться зупинки дихання, проблем з серцем. Багатьох лякає, що може виникнути інфаркт, або вони можуть впасти, заблукати, забути дорогу додому, та інше. При цьому людина може бути вкрай агресивний, він не приховує свою дратівливість, демонструє образу на оточуючих.

Практика показується, що при нападі панічного атаки люди стогнуть, кричать, благають про допомогу, намагаються покинути приміщення, і опинитися на свіжому повітрі, сподіваючись, що це їм допоможе. Хтось, навпаки, під час панічної атаки втрачає здатність до пересування, і просто завмирає на одному місці, намагаючись, таким чином, пережити тяжкість панічної атаки. Лікарі в Ізраїлі відзначають, що дуже яскравими бувають і фізичні симптоми, що супроводжують напади паніки.

Фізичні симптоми панічного атаки

При лікуванні панічних атак в Ізраїлі величезну увагу приділяється і тим симптомам, які є фізичними.


Їх прояв в кожному випадку індивідуально, але є й такі, які спостерігаються частіше. Це болю, локалізовані в області грудей і живота, порушений ритм серця, поколювання неясного походження в кінцівках, нудота, спазми, відчуття клубка в горлі, і багато іншого. Слід зазначити, що не всі люди однаково схильні даному захворюванню. Особливо страждають ті, хто має сприйнятливу психіку, подібний тип особистості має назву тривожно-недовірливий. У хворих цієї групи в крові підвищений рівень гомеостазу. Для успішного лікування потрібно якомога раніше звернутися до лікарів ізраїльської клініки psyplaneta.ru.

Серед причин захворювання медики називають емоційні стреси, які мають хронічний перебіг, підвищену тривожність, різні депресивні стани. У деяких випадках панічні атаки виникають на тлі соматичних хвороб, захворювань нервової системи. Нерідко в панічних атаках винні гормональні збої організму. Для панічних атак властивий вік, який є соціально активним. Зокрема, цей період починається від двадцяти років, і триває приблизно до сорока. Статева приналежність тут значення не має, хоча практика показує, що серед жінок панічні атаки спостерігаються частіше.

Лікування в Ізраїлі

В Ізраїлі лікування панічних атак проводиться з застосуванням психотерапевтичних методик, які в різній мірі доповнюються фармакологічними методами. Ізраїльські лікарі вважають, що при такому поєднанні можна отримати оптимальні результати, і повернути людині спокійне життя, в якій відсутні ірраціональні і нічим не з'ясовні страхи. Лікування панічних атак в Ізраїлі проводиться, таким чином, що при виборі специфічного препарату приймається до уваги необхідність індивідуального підходу, враховуючи особливості організму. Зокрема, при лікуванні панічного атаки особливо важливо, в якому стані на даний момент знаходиться нервова система.

В ізраїльських клініках широко застосовуються новітні препарати, які мають індивідуальне призначення, враховуючи особливості нервової системи. Крім того, на сьогоднішній фармакологія таких захворювань є великою, що дозволяє підібрати ідеальний для кожного пацієнта варіант.

Ізраїльська психіатрична клініка PsyPlaneta.ru