Шкіра постійно потребує додаткового живлення, але з настанням весни ця потреба збільшується багаторазово. Зима - це завжди справжнє випробування для шкіри, тому, щоб допомогти їй відновитися, потрібне додаткове харчування. Ви можете відвідувати косметичні салони, використовувати дорогі креми, але, все одно - проблему сухості і в'ялості шкіри таким чином не вирішити. При цьому найбільше, на що ви можете розраховувати - це короткочасний ефект. Щоб позбутися від зморшок, відновити пружність шкіри, знайти здоровий колір обличчя, потрібна внутрішня корекція стану шкіри.

У цьому випадку вам допоможе Lady's formula "Нестаріюча шкіра", формула даного біокомплекса складена з урахуванням потреб шкіри, тому діє швидко, забезпечуючи постійну якісну турботу. Шкіра страждає не тільки від зимової погоди, а й від постійних стресів, неправильного харчування, різних шкідливих звичок. Відомо, що кращим жінкам значно важче зберігати красу шкіри і підтримувати її молодість. Тому шкіра потребує внутрішньої підтримки. Почавши приймати спеціалізований комплекс в період сезонного дефіциту вітамінів і мінералів, ви зрозумієте, що ваша шкіра дійсно здатна не видавати ваш вік і виглядати молодше.

Побалуйте свою шкіру вітамінами

Щоб правильно вибрати спеціалізований комплекс, слід знати, які саме з них в першу чергу потрібні шкірі. Для організму не буває вітамінів другорядної значущості, але безпосередньо для шкіри особливою важливістю володіють наступні: А, С, Е, В 12. Ці вітаміни є кращими борцями за молодість і красу, вони дають організму можливість протистояти різним негативним чинникам, і дозволяють жінці пишатися своїм відображенням. Якщо розглядати докладніше, то з вітаміном А шкіра підтримується в еластичному стані, зникає лущення і роздратування. Крім того, волосся стають сильними, блискучими. Вітамін С кожному знайомий з дитинства, він відповідає за оновлення клітин, сприяє активному виробленню колагену.

Дефіцит вітаміну Е і В 12 також неприпустимий, адже в цьому випадку ваша шкіра стає вразливою для ультрафіолетових променів, вона тьмяніє, старіє , виникають передчасні зморшки.


Але вплив Lady's formula "Нестаріюча шкіра" засноване не тільки на вітамінах і мінералах. До його складу розробники включили як компоненти, що забезпечують глибоке живлення шкіри, так і перешкоджають руйнівній дії вільних радикалів. Склад Lady's formula "Нестаріюча шкіра" розроблений справжніми професіоналами, і багаторазово протестований.

Вам більше не страшні вільні радикали!

Одним із найсерйозніших ворогів молодості шкіри вважаються вільні радикали, але якщо ви приймаєте Lady's formula "Нестаріюча шкіра", то можете не побоюватися їх впливу. Справа в тому, що при прийомі даного біокомплекса вплив вільних радикалів нейтралізується входять до складу спеціалізованого препарату найпотужнішими антиоксидантами, і вони перетворюються в сполуки, що є абсолютно нешкідливими. Гармонійний склад вітамінного комплексу доповнений екстрактами рослинного походження, які дозволяють забезпечити повноцінне харчування шкірі, насичують її енергією і життєвою силою. Концентрат червоного вина, куркума, гінкго білоба нейтралізують негативний вплив вільних радикалів, знижуючи їх стрес-вплив на шкіру, що є причиною її передчасного старіння. Екстракт молочного будяка потужний антиоксидант, регенерує і оновлює клітини шкіри, завдяки наявності в ньому унікального комплексу вітамінів (А, Е, К, D, F) незамінний для збереження молодості і пружності шкіри обличчя і тіла.

Цитрусові біофлавоноїди забезпечують еластичність і пружність шкіри, сповільнюючи процеси передчасного старіння.

Завдяки комплексній дії вітамінів, мінералів, біофлавоноїдів і екстрактів лікарських рослин біокомплекс Lady's formula "Нестаріюча шкіра" покращує мікроциркуляцію крові, активізує клітинне оновлення і живлення шкіри, запобігає її зневоднення, підвищує пружність і еластичність, уповільнює утворення нових зморшок, підсилює дію лікувальних косметичних засобів, попереджаючи передчасне старіння. Lady's formula "Нестаріюча шкіра" можна поєднувати з різними дієтами, а вартість комплексу вас приємно здивує, він доступний, а головне - ефективний!