Будь закохана пара мріє, щоб їх весілля стало незабутньою. Звичайні традиційні весілля вже перестали бути затребувані, молоді люди шукають чогось нового, екстравагантного, ексклюзивного. Крім того, будь-яка пара мріє відправитися у весільну подорож одразу після весільної церемонії. Але на ділі мало у кого це виходить, тому що витрати на саму церемонію позбавляють молодих можливості купити туристичну путівку. Саме тут на допомогу закоханим приходить весільний туризм, завдяки якому, молоді можуть поєднати і весільну церемонію, і відпочинок. У деяких країнах можна зробити цілком офіційну реєстрацію (її можна провести в консульстві РФ), а в деяких тільки формальну. Давайте спробуємо розібратися, які плюси і мінуси є у весільного туризму?

Плюси весільного туризму
 1. У багатьох туристичних фірмах весільний туризм організовується від і до, тобто у вас відпадає необхідність в організації церемонії - за вас все зроблять співробітники агентства. Вам залишається тільки розповісти фахівцям ваші побажання, дочекатися наміченої дати, приїхати, одружитися і відпочити.
 2. Весільна церемонія у закордонному країні обов'язково запам'ятається вам як одне з найяскравіших і незабутніх подій у житті, особливо, якщо сама церемонія буде для вас сюрпризом (так як ви самі не брали участь у підготовці). Ніяких банальних загсів, ресторанів, тамади і всього того, що давно вже передбачувано і нікого не вражає.
 3. На весільній церемонії можна добре заощадити, адже ви їдете за межі свого міста і своєї країни, а, значить, у вас немає необхідності запрошувати всіх своїх рідних, близьких, знайомих, колег. Ви можете відсвяткувати весілля тільки удвох або в колі найближчих людей. Насправді весільний туризм може обійтися молодятам в рази дешевше, ніж стандартна церемонія в Росії.
 4. Відразу після весілля, ви отримуєте можливість насолодитися повноцінним відпочинком за кордоном, в той час як інші молодята в Росії тільки починають планувати своє подорож або збирають валізи. Подібна суєта сильно псує святковий настрій після весільної церемонії.


  Ви можете просто залишитися в країні, куди приїхали одружитися, а можете заздалегідь з турагентством спланувати і весілля, і свою подорож.


Мінуси весільного туризму
 1. На жаль, не завжди рідні і близькі з яких-небудь причин можуть дозволити собі поїхати разом з вами за кордон і розділити з вами радість торжества. Але насправді тут можна знайти вихід - повернувшись додому, зберіть близьких людей у себе вдома і відсвяткуйте. Покажіть їм свої фотографії та відео з весільної церемонії і відпочинку, поділіться враженнями.
 2. Не всі туристичні агентства мають своїх відео операторів і фотографів на території обраної країни, а, значить, зробити професійну зйомку може бути проблематично. Також буде досить складно привезти з собою святкове вбрання (особливо, якщо наречена хоче вийти заміж у великому пишному платті). Весільна церемонія за кордоном передбачає скромні вбрання, як нареченого, так і нареченої. Але в багатьох країнах можна легко і швидко взяти сукню напрокат.
 3. Обов'язково заздалегідь вивчіть закони країни, в якій ви плануєте провести церемонію, оскільки не скрізь її можна провести офіційно.

Ось перелік країн, в яких ви можете провести офіційну церемонію одруження і отримати свидетельство:

 • Великобритания;
 • Австрия;
 • Чехия;
 • Греция;
 • Кипр;
 • Хорватия;
 • Исландия;
 • США;
 • Сейшельские острови;
 • Домініканська республика;
 • Италия;
 • Словения;
 • Бали;
 • Куба;
 • Ямайка.

Если ви плануєте свою реєстрацію не за допомогою туристичного агентства, обов'язково заздалегідь дізнайтеся в посольстві РФ, які документи необхідно привезти з собою. Також ви можете проконсультуватися в посольстві та з інших питань, пов'язаних з реєстрацією шлюбу в обраній країні.

Після того, як ви отримали свідоцтво про реєстрацію шлюбу, обов'язково переведіть його на російську мову і завірте нотаріально, тому що тільки з таким свідченням вам поставлять штамп в паспорті в РАГСі в Росії.

2.Як перенести тривалий переліт?

3.Пляжний відпочинок взимку: чи варто?