За вікном листопад місяць і пора починати готувати своє тіло і обличчя до Новорічного свята. Яка жінка не мріє відчувати себе богинею краси в цю казкову ніч. Перше про що варто подбати - це про красу і здоров'я вашого волосся. Бо саме шикарне волосся є візитною карткою доглянутої жінки. Страшно подумати, але протягом року наше волосся піддаються впливу величезної кількості негативних факторів. Особливо страждають волосся мешканок мегаполісів. Погана екологія, стреси, незбалансоване харчування, шкідливі звички, щоденне використання фена, погодні умови (сонце, мороз і вітер) все це не може не відбиватися на волоссі. Наші локони втрачають колишню пружність, шовковистість і блиск. Не кажучи вже про вікові зміни структури волосся. Безумовно, перехід на здоровий спосіб життя, правильне харчування, часте перебування на свіжому повітрі і вживання вітамінів групи А, В і Е допомагають нашим волоссю справлятися з вищепереліченими труднощами, але часом цього буває недостатньо. Скільки б вітамін ми не випила, як правильно б ми не харчувалися і не доглядали за нашими волоссям вони як і раніше виглядають мляво.

У такому випадку без допомоги професіоналів вже не обійтися. І ми говоримо не тільки про відвідини лікаря-трихолога, який допоможе зрозуміти і прибрати внутрішню причину, а й про стилістів-професіоналах. Фахівці Центру Краси і СПА "Територія", номінанта Європейської Премії "Aurora beauty & health" допоможуть відновити ваші волосся, повернувши їм здорове сяйво, красу і пружність. У своїй роботі стилісти Центру "Територія" використовують унікальну продукцію по відновленню волосся визнаного лідера за технологіями реконструкції волосся компанії Joico (Японія).

Унікальний пептидний комплекс, розроблений і запатентованих компанією Joico, дозволяє відновлювати волосся, не використовуючи силіконову продукцію, за рахунок гидролизованного кератину білка волосся, що включає всі 19 амінокислот входять до складу волосся.


Цей комплекс, включає в себе чотирьохфазної систему відновлення волосся, призначену для використання в салонах краси. Результат вже помітний після першої процедури, тривалість якої становить 40-45 хвилин. Однак, рекомендується курс процедур (5-6 разів), щоб ефекту вистачило надовго. Крім відновлення волосся як зсередини так і зовні, цей комплекс також захищає їх від механічних впливів під час укладання і від несприятливих факторів навколишнього середовища. За підсумком ця процедура допомагає відновити волосся після численних хімічних завивок і термоповрежденій. Якщо ви вже зневірилися відновити своє волосся і вирішили коротко підстригтися, не поспішайте, спробуйте відновлює комплекс Joico. Зрештою, а раптом це виявиться вашої рятівною соломинкою, і ви засліпити в новорічну ніч оточуючих блиском і красою своїх здорового волосся.

Контактна інформація: ТОВ "Територія": 119071, Москва, Ленінський проспект, д. 15А Телефони: +7 (495) 933-34-90, (495) 937-85-90 http://www.spa15.ru/

*Статья розміщена на правах реклами *

1. Розумна методика SMART-lift.

2. Східні методики масажу.

3. Холістична косметологія.

4. Професійний догляд за тілом з "Альфа СПА".