Образ жінки складається з безлічі факторів. І це не тільки одяг та взуття. Це цілісний костюм, складений з комбінації одягу з правильно підібраними аксесуарами.

Аксесуари мають колосальну роль в нашому зовнішньому вигляді. Адже саме ці здавалося б маленькі "прикрашення" і додаткові елементи здатні задати певний тон нашому способу, зробити його абсолютно неповторним, стильним і виразним.

Наприклад, така річ як сумочка, її роль не можна недооцінювати, оскільки жінка немислима без даного аксесуара. Наявність сумочки навіть не обговорюється, але який саме вона має бути, є досить цікавим питанням. З одного боку, сумка не повинна виглядати як непоказний мішок для продуктів, з іншого, надмірна експресія, виражена через цей предмет може часом здатися просто безглуздою і вульгарною. Тому потрібно приділити велику увагу вибору сумки для того, щоб вона виглядала гармонійно з Вашим нарядом і цей альянс викликав у оточуючих виключно сприятливе враження.

Ще одним цікавим предметом, який може значно вплинути на зовнішній вигляд, є головний убір. Багато століть капелюшки були постійним атрибутом гардеробу як жінок, так і чоловіків. Яких тільки капелюхів раніше не носили і великі целиндра, і маленькі чепчики, і широкополі солом'яні капелюхи .. Але на хвилинку вийшовши з моди, ці головні убори довго не прожили в стороні від людини, вони знову повернулися і раніше вважаються незамінним елементом стилю .

Велика кількість різних товарів сучасного ринку деколи збиває з пантелику. Тому стає все складніше підібрати саме той аксесуар, якого потребує ваш образ.

Лариса Глазирані, відомий модельєр, художник по роботі з тканинами і експерт в моді, з особливим трепетом підходить до такої деталі вбрання як аксесуар. Вона вважає, що найчастіше саме капелюшок і сумочка здатні висловити гармонію нашого способу, зробити його цілісним і неповторним.

Вишукані вироби цього модного дизайнера створені для того, щоб доповнювати цілком конкретні образи, в яких аксесуар є невід'ємною частиною.


Часом елегантний капелюшок викликає набагато більший захват і захоплення, ніж найпрекрасніше сукню, так як саме вона, є тією самою завершальній "коронної" деталлю.

На думку безлічі людей, сумочки і капелюшки - це всього лише предмети гардероба , але для Лариси Глазирані - це втілення чуттєвості і краси жінки. Саме тому вона вибирає індивідуальний підхід до своєї справи і створення ексклюзивних речей. Вона здатна відчувати людини, її внутрішню красу і виражати її в поєднання кольорів, тканин і неповторною форми. Таким чином народжуються не просто речі, а справжні витвори мистецтва.

Експериментуючи з кольором і тканиною, натхненна жіночою красою і людською особистістю, Лариса Глазирані створює аксесуари, яким немає аналогів. Немислимі образи, створені дизайнером, втілюються в дійсність і диктують моду. З її фантазій з'являються такі елегантні аксесуари як "фатільон" (подоба фати), який одягається не так на голову, а на сукні і прикрашає торс або так звана "broshhead" (брошьхед) - маленька, немов брошка, капелюшок.

Незважаючи на мудрі форми і різноманітні стилі аксесуарів, Лариса має свій власний підхід до створення капелюшків та сумочок (вона їх називає "сомочкі"). Для капелюхів вона ніколи не використовує фетр в якості матеріалу, що не декорує їх пір'ям, каже, що це "купецький дурниця і просто кіч". Дизайнер воліє привертати увагу до аксесуарів грою кольорів і поєднанням тканин.

Тонко відчуваючи людську сутність і нашу внутрішню експресію, Лариса Глазирані створює вбрання та аксесуари для абсолютно різних людей, не обмежуючись розміром або віком, тому в салоні Лариси Глазирані ви зможете знайти те, що стане матеріальним втіленням вашої душі.

http://larisaglazirani.com/+7 (812) 924-15-33

г Санкт-Петербург, Новосмоленская наб.1 к.2 http://aurora-awards.com/