Затребуваність пластичних операцій по підтяжки обличчя зростає з кожним днем. Сучасні жінки і чоловіки хочуть якомога довше виглядати молодими і красивими. Здоровий спосіб життя і косметологія 21 століття, безумовно, допомагають продовжити молодість, але іноді цього буває не достатньо. Молодість - це не тільки правильне харчування, косметологічні процедури і душевна гармонія. Молодість безпосередньо залежить від генетичного древа. Кому то з цим древом пощастило і як мінімум до 50 років можна відкласти будь-яке хірургічне втручання, а кому то вже в 35 років потрібно ліфтинг.

Звернення до пластичного хірурга зазвичай є зваженим і усвідомленим рішенням. Цілком природно, що нам хочеться, щоб операція з підтяжки була малотравматичної, ефективної і з найбільш безболісним і коротким періодом реабілітації. Доктор Чемянов Георгій Станіславович, у своїй практиці, виконує сучасні щадні методики омолодження обличчя, такі як пластика верхньої зони особи і короткорубцовий ліфтинг обличчя (MACS-lift). Ці методики були придумані раніше і користувалися популярністю у лікарів і пацієнтів. Однак, Георгій Станіславович почав поєднувати ці хірургічні методики під час однієї операції і кілька модифікував, що дозволило отримати більш виражений і тривалий ефект. Таке поєднання отримало назву SMART-lift. Цей метод дозволяє домогтися омолодження всього обличчя (верхній і нижній частині) через мінімальні за тривалістю шкірні розрізи (ендоскопія через проколи в волоссі, а нижня частина через короткорубцовий доступ). Для SMART-lifting підходять пацієнти з віковими змінами, вираженими більше в області чола і щічної області і менш в області шиї.


Стандартний вік, коли можна застосовувати цей метод 35 - 55 років.

Ця методика менш травматична в порівнянні з класичними методами підтяжки обличчя. Тривалість операції та післяопераційні терміни, теж коротше. Затребувана дана операція у жінок, які вперше звертаються до пластичного хірурга, так як це делікатна корекція, яка не міняє риси обличчя. Сліди від швів після неї в подальшому практично непомітні. Можливе виконання і чоловікам, зважаючи мінімальної кількості рубців (чоловікам зазвичай нікуди їх ховати). Ефект виражений трохи менше, ніж при класичній підтяжки (SMAS-lifting), але в рази менше травма і ризик можливих ускладнень. Мінімальний термін тривалості ефекту від операції становить сім років. Для того, щоб якомога довше продовжити ефект від СМАРТ-ліфтингу, необхідно строго виконувати всі післяопераційні приписи пластичного хірурга. Завдяки методиці СМАРТ-ліфт, створюється комплексне природне омолодження обличчя в цілому, що робить цю процедуру вкрай популярною. Тепер хірургічний ліфтинг став ще безпечніше й ефективніше.

Більш детальну інформацію про методику СМАРТ-ліфт, можна отримати на консультації доктора Чемянова Георгія Станіславовича, номінанта Європейської Премії "Aorora". Запис на сайті www.chemyanov.ru aurora-awards.com/d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230/european.awards

1. Профессолнальний догляд за тілом з "Альфа СПА".

2. Східні методики масажу.

3. Холістична косметологія.