Мити голову з метою очищення шкіри і волосся від забруднень і скупчився жиру - звична процедура для кожного з нас. Однак частота проведення даної процедури для кожного з нас індивідуальна, що може бути обумовлено як необхідністю, так і звичкою. Багато жінок миють голову щодня, але чи можна це робити і чи не буде це небезпечним для шару, який захищає волосся?

Частота миття голови

Однозначної відповіді на питання про те, наскільки часто потрібно мити голову, вам не дасть ні косметолог, ні трихолог. Точно так само немає однозначної відповіді на питання про шкоду щоденного миття волосся. Визначати необхідну частоту миття необхідно індивідуально. Багато жінок, особливо ті, які активно користуються засобами для укладання волосся, до кінця дня відчувають, що їх волосся забруднені і важчі, цілком природно, що їм захочеться змити цю "тягар". У такому випадку кожен день очищати волосся не тільки можна, а й треба, і навряд чи це принесе якийсь відчутної шкоди, скоріше, навпаки.

Не завадить щоденне миття волосся і тим людям, які проживають в мегаполісах або промислових районах міст. За день на їх волоссі накопичується велика кількість шкідливих речовин, які осідають разом з повітрям, серед цих речовин - важкі метали, які в обов'язковому порядку потрібно змивати з волосся.

Іншим же фахівці рекомендують очищати волосся в міру забруднення. Якщо ви відчуваєте необхідність в щоденному митті голови, тоді потрудіться робити це правильно.

Як правильно мити голову при щоденному митті

Щоденне миття волосся може бути корисним тільки в тому випадку, якщо ви правильно підберете засоби по догляду.


Це повинен бути, по-перше, якісний шампунь, що не містить SLS і призначений спеціально для щоденного миття волосся. До складу шампуню повинні входити вітаміни і масла рослинного походження, які захищатимуть і живити ваші волосся, адже не секрет, що з наших кранів тече досить жорстка вода, яка сушить шкіру і шкодить волоссю.

По-друге, шампунь повинен відповідати вашому типу волосся - жирного, сухого, нормального або комбінованого. Тільки тоді очищення буде ефективним.

І по-третє, шампунь повинен бути обов'язково доповнений зволожуючим або зміцнює засобом, наприклад, бальзамом. Кілька разів на тиждень потрібно використовувати маску.

Коли ви миєте волосся, не забувайте, що ця процедура полягає не в простому нанесенні і змиванні шампуню, кінчиками пальців здійснюйте масажні рухи, щоб м'яко і дбайливо очистити шкіру голови і доставити до коріння волосся живильні речовини, що містяться в шампуні. А ось бальзам та інші зволожуючі засоби на шкіру і коріння краще не наносити.

Якщо ви прийняли рішення очищати волосся щодня або у вас в цьому є необхідність, постарайтеся хоча б кілька разів на тиждень сушити волосся природним шляхом, а не феном, що захистить ваші волосся і шкіру від пересихання.