Люди з гарною поставою успішніше і здоровіше. Хочеш мати таку? Виконуй даний комплекс вправ.
Легка хода і гарна фігура несумісні зі згорбленій спиною. Але справа не тільки в цьому. Неправильна постава негативно позначається на здоров'ї: порушується положення внутрішніх органів, знижується їх працездатність, підвищується ризик появи остеохондрозу. Приділи увагу спині і захисти себе від хвороб!
М'язи спини і черевного преса утримують хребет у правильному положенні. Щоб твоя постава була ідеальною, необхідно систематично, не менше 3 разів на тиждень, робити вправи, що збільшують їх силу.

  1. Поза кішки. Встань на карачки, долоні під плечовими суглобами, коліна - під тазостегновими, спина пряма. При вдиху прогинайся, піднімаючи голову вгору. При видиху вигинає спину і поперек, опускаючи голову. Повтори цю вправу 6 разів.
  2. Нахил вперед. Встань прямо, ноги на ширині плечей, руки вільно опущені з боків, дихання рівне. При вдиху підніми руки вгору і потягнися з усіх сил, на видиху опусти руки і тулуб вниз. Спину кругла, голова опущена, руки опущені, затримайся в цьому положенні деякий час.


    Повтори цю вправу 4-5 разів.

  3. Поза лука. Ляж на живіт, відведи руки назад і захопи ними щиколотки. На вдиху потягнися шкарпетки на себе, піднімаючи голову і намагаючись з'єднати лопатки. Затримайся в цьому положенні недовго. Повтори вправу 6 разів.
  4. Скручивание. Відмінне вправу для хребта і масаж для внутрішніх органів. Ляж на спину, ноги підтягни до живота. На видиху опускай коліна лівою рукою вліво, праву руку витягни вправо і голову поверни направо. На вдиху підніми коліна. Повтори теж саме на праву сторону. Повтори 2-3 рази в кожну сторону.
  5. Поза собаки мордою вгору. Ляж на живіт, долоні постав на рівні плечей. На вдиху підніми руками тулуб і прогни поперек. Погляд спрямований вгору. Затримайся в цьому положенні небагато. Повтори 6 разів.
Примітка. Намагайся витягатися в кожній вправі якомога сильніше. Роби все повільно, без різких рухів.
Читайте також:
  1. Користь плавання: стаття, що розповідає про те, чому корисно плавати http://www./articles/208.htm
  2. Вся правда про йогу: вправи, міфи (частина 1) http://fit./articles/376.htm