Народити дитину - мрія, якщо не сказати кожній, то більшості жінок. Найчастіше дамочки при надії починають помітно переживати з приводу розповзається фігури, і колись зовсім невідомий "звір" під назвою "целюліт" законно опановує філейною частиною майбутніх мам. Саме ефект "апельсинової кірки" вводить основну частину дівчат у стан, що межує з помутнінням розуму. Жарти жартами, але проблема залишається проблемою, поки ґрунтовно не візьмешся за її дозвіл.

Причини целюліту під час вагітності

Спочатку потрібно з'ясувати причину такої напасті. Вся справа в тому, що організм жінки в "цікавому" положенні починає діяти в інтересах карапуза і намагається інтенсивно запасатися поживними речовинами, "складируя" їх в підшкірний жир. Особливо такої модифікації тіла піддається черевна область, зона галіфе і сідничний частину, де клітини жирової тканини, збільшуючись у розмірах, сприяють розтяжці шкіри, що і є однією з причин появи горбків.

Ще один фактор, який посилює " бугристе "положення - це значні зміни в гормональній системі. Крім того, слід зазначити, що серед причин розвитку целюліту також фігурують:

 • набряки
 • порушення мікроциркуляції крові
 • водно-сольовий дисбаланс.

Позбавляємося від "апельсинової" кірки

Зазвичай після появи на світ малюка жіночий організм запускає процес відновлення гормонального фону, починає активно витрачати жирові запаси на грудне молоко, і в результаті цього обсяги проблемних зон стрімко зменшуються, а целюліт проходить сам собою. Але якщо дзеркало стало вашим ворогом №1 і не вистачає терпіння чекати дива після пологів, то можна вдатися до кількох методиками, які дозволяють утримувати себе у формі навіть у період вагітності.

 • Прийом гарячих ванн з антицелюлітні добавками
 • Гідромасажні процедури
 • Специфічні антицелюлітні препарати
 • Надмірні фізичні навантаження
 • Використання будь-яких ефірних масел
 • Апаратні антицелюлітні процедури .
 • Приймаючи душ необхідно скористатися масажної антицеллюлитной мочалкою, розтираючи проблемні ділянки. Для більшого ефекту можна додати сольові скрабування стегон і сідниць. Якщо проводити такі душові процедури систематично, то від "апельсинової кірки" не залишиться і сліду.
 • Досить дієвим засобом при даній проблемі є медовий масаж.


  Для цього слід приготувати масажний склад: в пару столових ложок меду видавити зовсім трохи соку лимона і все змішати. Після душу медово-лимонний "крем" масажними рухами слід втирати в зоні "апельсинової-корочного" освіти. За 14-15 таких солодких процедур шкіра знову стане гладкою і красивою.

 • Харчування відіграє важливу роль в лікуванні целюліту, рівно також як і у його формуванні. Ця заява зовсім не означає, що потрібно повністю відмовитися від споживання жирів, навпаки, жир вкрай необхідний нашій шкірі, волоссю, та й зростаючому в животі малятку. Необхідно переглянути якість цих включень. Рослинний і риб'ячий жири дуже корисні і зовсім нешкідливі, саме на них і варто звернути особливу увагу. Більше морепродуктів і овочів в раціоні дозволить позбутися не тільки від горбистої шкіри в проблемних місцях, а й подкорректирует фігуру без шкоди для малюка. Також слід налягати на кисломолочні продукти, а от молоко використовувати в їжу краще знежирене.
 • Якщо вагітність проходить без ускладнень, а гінеколог НЕ накладає обмежень на помірне фізичне навантаження, то можна записатися в басейн на гідроаеробікой для майбутніх мам або зайнятися гімнастикою для вагітних. Під час гімнастичних вправ стежте за диханням, воно має бути рівним, спокійним і глибоким.

Ось кілька вправ:

 1. З положення "стоячи прямо руки на поясі "відводимо праву ногу назад і, утримуючи її прямо, згинаємо коліно лівої ноги, а руки витягуємо вперед, потім вгору. У такому положенні необхідно зафіксуватися на 15-20 секунд, після чого повертаємося у вихідне положення. Повторюємо гімнастичну вправу, міняючи ноги, 10 разів.
 2. Присідання з витягуванням вперед рук слід проводити 10-15 разів. Дана вправа покращує кровотік в зоні галіфе.
 3. Лягти на бік і, спираючись на лікті, виробляти махи ногою вгору 10 разів, після чого слід перелягти на інший бік і зробити такий же цикл з 10 махів, але вже інший ногою.

Якщо все ж целюліт залишається непохитним, то займіться активно спортом, але вже після народження крихітки. А вагітні жінки завжди прекрасні!