До Нового Року залишилися лічені дні, і у тих, хто бажає скинути пару зайвих кілограмів, залишився останній шанс виконати свій задум. Ми пропонуємо вам 7 найбільш ефективних і швидких способів скинути кілька зайвих кілограмів за короткі терміни.

Спосіб схуднути № 1: їжте корисне солодке

Більшість проблем із зайвою вагою пов'язані з тим, що жінки не можуть відмовити собі в радості вживання солодких продуктів. Величезна кількість дієт обов'язково ставлять обмеження на вживання солодкого, що є серйозним випробуванням для сили волі. Ми ж пропонуємо вам не відмовлятися від цього зовсім, а лише замінити деякі шкідливі продукти.

По-перше, ви можете замінити цукор на безпечні замінники цукру і використовувати їх при приготуванні десертів.

По-друге, ви можете замінити солодощі фруктами або сухофруктами, це буде і корисно і не так небезпечно для фігури.

В- третє, ви можете привчити себе вживати замість звичних солодощів мюсліевие батончики і чорний шоколад (вміст какао порошку не менше 80%).

Правильне харчування і фізична активність якраз ідеально підходять для планомірного скидання ваги, а головне - ви не відчуватимете стрес, у вас не буде сонливості, стомлюваності, проблем зі здоров'ям, шкірою і волоссям, які неминуче з'являються у тих, хто сильно обмежує свій організм в поживних речовинах.

Спосіб схуднути №5: відмовтеся від трансжирів

Це страшне слово не так давно увійшло в наше життя, тим не менш, трансжири несуть в собі серйозну загрозу не тільки фігурі, але і здоров'ю.


Уникайте продуктів, у складі яких є маргарин, кулінарний жир, гідрогенізовані жири, жири спеціального призначення та ін.

Трансжири найчастіше міститися в фабричних кондитерських і борошняних виробах, майонез, кетчуп, фастфуді, сухих концентратів і т. д.

Спосіб схуднути №6: обмежте споживання солі

Сіль не найкращий супутник на столі, але відмовлятися від неї зовсім теж не варто, так як вона виконує ряд важливих функцій в організмі. Додавайте трохи солі в перші і другі страви - цього більш ніж достатньо. Не варто досолювати блюдо під час їжі, солити огірки, помідори і т.д.

Спосіб схуднути №7: пийте багато чистої води

Вода природним чином пригнічує апетит, нормалізує процес травлення, нормалізує обмін речовин, виводить токсини, утилізує жир. Випивайте близько 8 склянок чистої води в день. Обов'язково випивайте склянку перед вживанням їжі, а не після неї.

Підсумок:

Схуднути до Нового Року на кілька кілограмів реально без зайвих обмежень і самокатувань. Розпишіть собі повноцінне меню на місяць аж до полудня, а також графік тренувань, і виконуйте своїм планом - до свята ви обов'язково помітите різницю!