З Стародавніх часів масаж застосовується не тільки для розслаблення тіла, але і в лікувально-профілактичних цілях. Масаж, являє собою механічний вплив певними прийомами на всю поверхню тіла або якихось окремих ділянок. Його можна робити не тільки руками, але і з застосуванням спеціальних інструментів. На Сході масаж є невіддільною частиною лікарської практики. На Заході, масаж найчастіше застосовують з метою профілактики захворювань і розслаблення м'язів. Науково доведено, що перші техніки масажу застосовувалися ще древніми народностями, що живуть на островах Тихого океан. Тоді ще популярність масажу не була так велика, як в нашому сучасному світі. Зараз існує величезна різноманітність технік та видів масажів, охопити які одній людині, здавалося б, не під силу. Але, як кажуть, немає нічого неможливого, якщо є природний потенціал і тяга до знань. Олександр Дедков - унікальна людина, що володіє п'ятдесятьма техніками масажу, кожна з яких по-своєму неповторна і корисна. Більшість методик є авторськими. Всі ці численні техніки діляться на дві основні системи: європейську (російська, фінська, шведська) і східну. Сьогодні ми поговоримо про східну системі масажу, яка відрізняється особливою методикою, виконуваної не тільки руками, але і ногами. У школі масажу Олександра Дедкова використовуються такі різновиди східного масажу:

 • Китайська - сприяє звільненню заблокованих нервових закінчень, покращуючи циркуляцію енергії ЦИ по меридіанах. Збільшує еластичність м'язів і зв'язок.
 • В'єтнамська - має дуже насичену техніку, що складається з 50 різних двох комбінованих прийомів. Знімає блоки з плечових суглобів і шийного відділу. Покращує кровообіг головного мозку.
 • Гавайський - поєднує в собі лімфодренаж, інтенсивне м'язове розминка і глибокий вплив на підшкірно-жирову клітковину.


  Гавайська методика сприяє повному відновленню фізичного, психологічного та духовного рівнів організму. Допомагає в боротьбі з целюлітом.

 • Тайська - включає сукупність різних тайських методик. Виключені монотонні і травмуючі прийоми. Завдяки тайського масажу, можливо, опрацювати всі без винятку суглоби і м'язи.
 • Японська - поєднує роботу енергетичних ліній тіла, впливаючи на меридіани методом Шиацу (натиснення пальцями).
 • Індійський масаж стоп - найбільш поширений метод рефлексотерапії. Призначений для зняття втоми, тяжкості та набряклості ніг. Згідно йозі стопи взаємопов'язані з внутрішніми органами. Знаючи відповідну точку можна впливати на будь-який орган.
 • Філіппінський масаж. Знімає спазми, нормалізує стан і роботу внутрішніх органів, усуває венозні і лімфо застої. Поліпшується піщеваоеніе і нормалізує роботу видільної системи. Сприяє схудненню.
 • Корейська - усуває сколіози, знімає больовий синдром за рахунок максимальної пророблення м'язів і суглобів.
 • Аюрведический - ідеальний засіб для омолодження організму. Покращує регенерацію тканин, сповільнюючи процес старіння.
 • Тибетський - це масаж напівдорогоцінним камінням по всьому тілу і обличчю. Надає антицелюлітна, антистресову та спортивно-оздоровчу дію.

Більш докладно ознайомитися з методиками масажу, системою навчання і практичними курсами можна на сайті www.esko-iti.ru Цього року Олександр Дедков бере участь в Європейської Премії в галузі краси і здоров'я (European Beauty & Health Awards) "AURORA" у номінації "Персона року". Проголосувати за нього можна на сайті: http://aurora-awards.com http://d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230/european.awards