Сьогодні практично кожен салон краси і перукарня пропонують таку послугу, як ламінування волосся. Що ж являє собою дана процедура? Чи не шкідлива вона і чи настільки корисна, як нас у цьому переконують стилісти і перукарі? Давайте розберемося.

Ламінування волосся - це процедура, в процесі якої на волосся наноситься спеціальний склад, що володіє обволікаючим ефектом і утворює найтонший повітропроникний шар на волоссі. Цей шар дбайливо захищає їх від пошкоджень, робить волосся гладкими і блискучими. Самі волосся стає більш густим, так як додатковий шар надає і додатковий об'єм.

За і проти ламінування волосся
Що кажуть про ефект ламінування перукарі?

Вони в один голос стверджують, що дана процедура жодним разом не шкодить волоссю, а навпаки, допомагає їм не тільки виглядати красиво і доглянуто, але й оздоровитися зсередини. Фахівці аргументують це входять до складу ламінуючих засобів великої кількості пшеничних протеїнів, які зміцнюють і живлять волосся. Крім того, спеціальна плівка дуже добре захищає волосся від природних негараздів. Практично цілий рік волосся схильні негоди. То сніг і вітер, то спека, ні сонце.

Що ж говорять про ламінування волосся трихологи?

Їхня думка неоднозначно, але вони налаштовані не так оптимістично, як перукарі. На їхню думку, дана процедура носить скоріше естетичний характер, ніж лікувальний. Безумовно, деякий час після нанесення спеціального засобу волосся виглядає шикарно.


Жінки, які раніше не могли надати волоссю об'єм, годинами намагалися укласти їх, або страждали їх безжиттєвістю і сухістю, після процедури ламінування можуть на якийсь час забути про ці проблеми. Але, як тільки час дії ефекту ламінування добігає кінця, покриття "обвалюється", руйнуючи зовнішні лусочки волоса, що робить волосся більш сухим і ламким.

Варто також відзначити, що до ламінування необхідно поставитися більш серйозно власницям тонких волосся, особливо якщо вони схильні випадання, так як плівка, що утворюється на волоссі, робить волосся товще і важче. Тому, якщо ваше волосся не досить сильні, майте на увазі, що після ламінування вони можуть почати посилено випадати.

Що ж ми маємо в результаті?

Якщо ви хочете позбавити себе на час від проблем з волоссям, менше часу витрачати на укладання та зовні надати їм блиск і об'єм, ламінування цілком підійде для цих цілей. Але якщо ви хочете вилікувати якусь проблему волосся, зробити їх здоровими і красивими не так на час, а на довгі роки, то вам варто вибрати саме лікувальні процедури, а ніяк не естетичні.

Якщо ви вирішили вдатися до процедурі ламінування, то врахуйте, що існує кілька видів ламінування. Мета вони переслідують одну і в принципі діють приблизно однаково, але мають невеликі відмінності в складі.

Види ламінування волосся