Кожна жінка хоче виглядати надзвичайно і при цьому не виснажувати себе дієтами і багатогодинними тренуваннями. А можливо це? Можливо! Необхідно всього лише правильно дихати!

На сьогоднішній день існує декілька методик так званої дихальної гімнастики. Методики ці в основному "прийшли" зі Сходу, але і в СРСР були розроблені деякі вельми успішні дихальні вправи.

В ідеалі, для підтримки себе в хорошій формі необхідне правильне харчування, помірні фізичні заняття в з'єднанні з дихальною гімнастикою для схуднення. У цій статті ми розповімо вам саме про останньої складової чарівного зовнішнього вигляду і відмінного здоров'я.

Принцип дії дихальної гімнастики

Основою дихальної гімнастики є глибоке дихання і правильні пози, завдяки яким наше тіло насичується киснем, м'язи розтягуються, а дихання стає глибоким і правильним. Мабуть, немає нічого простішого, ніж позбутися за допомогою правильного дихання від зайвої ваги. Насичення киснем, яке відбувається при дихальній гімнастиці, позитивно відбивається на всіх органах, також помітно поліпшується стан шкіри, а стінки судин стають міцнішими. Крім іншого, правильне дихання нормалізує роботу кишечника, підсилює виведення зайвої рідини, шлаків і токсинів з організму. І це ще не все! Дихальна гімнастика для схуднення зміцнює імунітет, дозволяє відновити кровообіг і обмін речовин.

Дихальна гімнастика, виконувана регулярно, дозволяє поступово знизити апетит, отже, зменшити обсяги тіла без зайвих виснажливих тренувань. Також гімнастика робить позитивний вплив на пам'ять і зір. Дихальні вправи захистять вас від нудьги і навіть від депресії, дозволять легше переносити стреси. А чи знаєте Ви, як позбутися стресу за 10 секунд?

Варто тільки почати вправлятися, і ви відчуєте прилив енергії, тонус у всьому тілі, бажання рухатися далі!

Ще один плюс дихальної гімнастики - вона підходить абсолютно всім! Потрібно тільки вибрати саме ту програму, за якою комфортніше і приємніше займатися саме вам.

Техніки дихальної гімнастики
Бодіфлекс

Існує кілька методик дихальної гімнастики. Найбільш відомою вважається програма Бодіфлекс.

Принципи даної методики засновані на спалюванні жирів і освіту м'язової маси.


У цій програмі використовуються пози, що розтягують м'язи в поєднанні з аеробним диханням. При систематичних заняттях бодіфлексом в організмі відбуваються такі позитивні зміни, як виведення шлаків, спалювання ліпідів, зміцнення внутрішніх стінок судин. При виконанні вправ тіло насичується енергією, ви стаєте витривалішими, сильніше, пластічнєє. Основна мета гімнастики - підтягування м'язів і корекція фігури. Крім того, дихальна гімнастика - це відмінний союзник в боротьбі з курінням, різними інфекціями і бронхітом.

Цзяньфей

Крім бодіфлекса, до дихальної гімнастики відноситься і Цзяньфей, що в перекладі означає - "скинути жир". Дана методика для схуднення включає в себе всього лише 3 дихальних вправ - Лотос, Хвиля і Жаба, але вони настільки ефективні, що в короткі терміни дозволяють домогтися значних результатів у боротьбі із зайвою вагою і зміцнення загального стану і здоров'я організму.

Дана гімнастика дає можливість без особливих зусиль утамувати відчуття голоду, і тому особливо хороша при розвантажувальних днях. Ви не будете відчувати ні слабкості, ні занепаду сил, ні запаморочення. Самим основною умовою для виконання даних вправ є спрямованість думок на виконання занять і вільна і не сковує рухів одяг.

Цзяньфей рекомендується і при занепаді сил і втоми. Не подобається, як ви виглядаєте? Не хочете перебувати в зневірі? Починайте заняття дихальною гімнастикою, і ваш організм скаже вам спасибі!

Оксісайз

Ще одна досить популярна методика дихальної гімнастики - Оксісайз, що в перекладі - "Кисневі вправи". Із самої назви можна зрозуміти, що унікальність та ефективність методики полягає в насиченні організму киснем: кров активно насичується киснем, який завдяки вправам, надходить до проблемних зон.

Велика перевага даної методики ще й у тому, що на неї досить витрачати всього 15-20 хвилин на день, причому абсолютно не важливо, чи який час доби ви виберете для занять, і де будете перебувати (в залі, вдома, на роботі).

Дихальна гімнастика, як ніщо інше , необхідна кожному з нас! Варто тільки почати і результати не змусять себе чекати!