Шляхом віджиму насіння кукурудзи отримують дуже цінне і поживне масло, якому властивий жовто-золотистий відтінок і невиразний запах. Ця прозора консистенція має корисні властивості і досить приємним смаком. Зовні кукурудзяна олія має схожість з соняшниковою.
Проте в нашій країні воно не користується настільки широкою популярністю, як масло, отримане з насіння соняшнику. А адже кукурудзяна олія має більшу корисністю для організму.
Склад кукурудзяної олії
У даному продукті міститься велика кількість цінних для організму речовин. У його складі зберігатися не менше 85 відсотків ненасичених жирних кислот. Крім цього цей вид масла багатий і насиченими жирними кислотами, їх близько 15 відсотків. Варто відзначити, що всі ці компоненти є в нерафінованій олії, багате також провітамін А, вітаміни B, PP, Е, F, зокрема і лецитином.
Дієтологи цей продукт відносять до групи легкозасвоюваних виробів дієтичного напрямку, оскільки збалансований склад цього виду рослинного масла сприяє швидкому і легкому засвоєнню організмом.
Які включаються до складу кислоти беруть активну участь у процесі метаболізму, покращуючи його, при цьому вони здатні контролювати холестериновий обмін. При попаданні в організм ненасичені жирні кислоти починають вступати в процес взаємодії з холестерином і тим самим вони формують розчинні сполуки, що обмежує холестеринові відкладення.
Корисні властивості даного продукту

  1. Олія з кукурудзи вимагає до себе особливого увагу через свою цінність і корисність для здоров'я кожної людини. Важливою відмінністю цього продукту від інших різних видів олій є велика кількість в ньому вітаміну Е і токоферолу.
  2. Саме вітамін Е надає захисну функцію організму, попереджаючи розвиток раннього старіння, а також воно здатне убезпечити клітини від мутаційного процесу. Іншими словами, вітамін Е надає благотворний вплив на генетичну інформацію клітин, захищаючи їх від різного роду пошкоджень, які можуть виникнути від випромінювань, всіляких хімічних препаратів, несприятливої зовнішньої середовища та інших факторів, що впливають.
  3. Завдяки своєму складу кукурудзяна олія рекомендують включати в меню жінкам під час виношування майбутнього малюка. Цей продукт допомагає позбутися від слабкості, швидкої стомлюваності, а також сприяє зміцненню імунної системи організму. Оскільки таке масло бистроусвояемих, його застосовують в якості додаткового компонента дитячого харчування, також його включають при приготуванні різних соусів і майонезів.
  4. Слід позначити, що найбільшою користю володіє нерафінована олія, отримана шляхом холодного віджимання. При купівлі такого продукту слід пам'ятати про те, що він має достатньо нетривалий термін придатності. Однак сьогодні виробники пропонують і рафінована олія.
  5. Людям, які страждають на атеросклероз, ожирінням, хворобами жовчного міхура, рекомендується включити в свій раціон вживання цього нерафінованої продукту, він самим позитивним чином впливає на здоров'я, сприяючи його поліпшення.


    Для підтримки природний сили та бадьорості достатньо в день вживати цей продукт близько 100 грам.


Різні сфери застосування цього продукту Застосування даного масла не обмежується лише в кулінарії, воно знайшло своє використання і в промислових галузях. Даний продукт використовують як сировину, необхідну для роботи біодизеля.
Крім цього, масло з кукурудзи є основним компонентом різних мазей, фарб і мила. Його також використовують і в текстильній галузі. Нерідко цей продукт є додатковим і основним компонентом, який входить в різні фармацевтичні препарати.
Своїм уваги цю культуру обдарувала і сфера косметології. На основі цього виду рослинного масла роблять маски, які допомагають надати шкірі свіжість і м'якість, а також забезпечуючи їй відбілюючий ефект.
Готуємо на маслі із зерен кукурудзи
Додаючи цей продукт при приготуванні різних страв потім при їх вживанні можна насолоджуватися неповторними його смаковими якостями і унікальним запахом, які можуть додати будь-якому кулінарними шедеврами специфічні відтінки кукурудзи.
Однак при тривалому зберіганні цей унікальний запах надає швидке прогоркание. Якщо хочете придбати масло на більш тривалий час, то бажано віддавати перевагу дезодорована варіанту, однак йому не притаманний той самий специфічний аромат, а от термін його збереження буде трохи довше.
Цей продукт не спінюється, він не димить, при цьому таке масло додасть гарний золотистий відтінок різних страв і наситить їх ще більшої корисністю, яка допоможе зберегти і поліпшити здоров'я і природну красу.
Протипоказання до вживання даного продукту
Незважаючи на настільки широку сферу користі, наданої кукурудзяним маслом організму, все ж існують деякі протипоказання до його включенню в раціон харчування.
  1. Обмежувати його вживання варто людям, у яких спостерігається тромбози, тромбофлебіти та інші захворювання, пов'язані зі збільшеним рівнем протромбіну, це пояснюється тим, що масло з кукурудзяних зерен підсилює процес згортання крові.
  2. Досить рідко, проте зустрічаються випадки, коли у людей існує індивідуальна непереносимість до складових компонентів цього виду масла. У досить обмежених кількостях слід вживати особам, які страждають алергією і різними хворобами шлунка та кишечника.

Але слід пам'ятати, що правильне застосування олії з кукурудзи цілком зможе стати відмінною заміною дорогих косметичних засобів, у тому числі і лікарських препаратів, при цьому будучи абсолютно безпечним і багатьом доступним.