Техніка масажу шкіри голови нескладна. Масаж покращує кровопостачання шкіри голови і сприяє кращому засвоєнню поживних речовин корінням волосся. Під час масажу віддаляється лупа, звільняються проходи для зростання нового волосся.

Нанесіть на шкіру голови кілька крапель лосьйону: для нормальної шкіри - рожеву воду; для жирної - гамамелис або камфару; для сухої шкіри - солодке мигдальне масло. Тривалість масажу для нормальної та сухої шкіри - 5 хвилин, для жирної шкіри голови час слід скоротити вдвічі.

1. Притисніть великі пальці до тильної частини голови і обхопіть голову з боків. Іншими пальцями, щільно притиснутими до шкіри, робіть кругові рухи. Переміщайте пальці вгору до самого чола.


Не тягніть волосся, рухи пальцями повинні бути м'якими (особливо при жирній шкірі), але досить сильними.

3. Масажуйте шкіру круговими рухами від скронь до верхівки, від потилиці до маківки, потім повторіть ці рухи від середини лоба до скронь і закінчите масаж по лінії "середина чола - верхівка - потилицю".

4. Призначте пальці до скронь і виконуйте кругові руху, не зміщуючи пальці. Рухатися повинна тільки шкіра. Не перестарайтеся: занадто сильне натискання пальцями на віскі може викликати головний біль.

5. Покладіть руки на верхівку і "порухайте" шкіру у всіх напрямках, як ніби хочете її зняти.

6. Закінчите масаж погладжують рухами від лоба у напрямку до потилиці і нижньої лінії вух.