Як підібрати стрижку, щоб вона була "до особи"? Для цього потрібно спочатку визначити свій тип обличчя, і елементи стрижки вибирати, виходячи з нього.

1. Овальне обличчя. М'яка ступінчаста стрижка або довге хвилясте волосся підкреслять красивий овал обличчя. А ось зачіски, які можуть порушити пропорції овалу, вибирати не варто.

2. Кругле обличчя. Слід вибирати зачіски, подовжують обличчя або зменшують ширину. Не рекомендуються плоскі зачіски з довгою "бахромою" і "мокрим" гелем.

3. Квадратне обличчя. Асиметрична і об'ємна зачіска відверне увагу від широкого особи. Не рекомендується стрижка "каре" з довгою "бахромою".

4. Видовжене обличчя можна "укоротити", розташувавши з боків м'які локони. Не рекомендуються стрижки, що збільшують обсяг над чолом і зачіски з зібраними ззаду волоссям.

5.


Трикутне обличчя. Для пом'якшення форми обличчя рекомендується зменшити ширину і додати об'єм на рівні підборіддя. Филировать волосся на маківці або потилиці, оголювати потилицю не рекомендується.

6. Обличчя у формі серця. Така форма обличчя має характерний виступ на лінії росту волосся над чолом, лоб значно ширше підборіддя. Щоб збалансувати клинчастий підборіддя, можна зробити стрижку до рівня підборіддя (чубчик повинна частково приховувати лоб), подвівая волосся на рівні підборіддя від обличчя. Широкий лоб не відкривати.

7. Трапецієвидне обличчя. Зачіска повинна додавати обсяг верхнім волоссю, приховувати щоки і підборіддя. Гладке волосся, а також коротка стрижка, прилегла до голови, не рекомендуються.