Людей, у яких група крові А, часом необхідно підштовхувати до розуміння того, чого ж від них хочуть. Але якщо вони вже все усвідомили і проявили до чогось інтерес, то здійснять намічене досконально, з притаманними їм завзятістю і наполегливістю. У них завжди грунтовне ставлення до того, що належить зробити. Так само відповідально вони ставляться і до особистого життя.

Взаємовідносини з партнером. Відмінна риса людей другої групи крові - серйозність і обов'язковість. Вони ніколи не розчарують тих, кому щось обіцяли. Але дружбу і любов такої людини можна заслужити тільки тоді, коли він упевниться, що ви цього варті. Він буде гранично правдивий і щирий в особистому житті, тому що воліє гармонію і певний порядок в сімейному житті.


Якщо вже він прийме рішення вступити в шлюб, то назад не відступить.

Успіх і кар'єра. Ті люди, у яких група крові А, всі свої справи, які зазвичай починають, роблять грунтовно і доводять до кінця. Але приймаються вони тільки за те, що викликає у них жвавий інтерес. Ці люди або цілком віддаються своїй роботі, або повністю її відкидають. Ось чому часом вигляд у них буває неприступний і навіть ворожий. Вони не люблять, коли їм хтось заважає. Часто повністю занурюються в себе, зовсім не помічаючи оточуючих. Одноманітність і монотонність їх швидко пригнічують, але коли вони змінюють роботу або спеціальність, знаходять якесь більш захоплююча справа, їх працездатність зростає, і вони досягають успіху.