Люди з групою крові В дуже вразливі і володіють підвищеною сприйнятливістю, але для сторонніх очей ці якості не завжди бувають помітні. Ця різниця між внутрішнім змістом і зовнішнім проявом тільки на перший погляд здається якимось незвичайним протиріччям. Головна ознака людей з цією групою крові - тонкість сприйняття і гарну уяву, вміло приховані за зовнішньою незворушністю. Вони здатні майстерно ховати свою сентиментальність.

Взаємовідносини з партнером. Люди з третьою групою крові прагнуть до досконалості і ідеалу. У цьому виражається їх суть. У любові вони чутливі і часто бувають вкрай ревниві, особливо це стосується жінок - носії цієї групи крові. Спілкуючись з такою людиною, треба розуміти, що він ревнує, бо його творча натура мріє про ідеальні стосунки.


А в характері більше проявляється емоційності, ніж істинної злості.

Успіх і кар'єра. Люди, у яких група крові В, завжди вимогливі і до себе, і до інших людей, з якими спілкуються. У них бореться щира душевність з серйозною діловитістю. Не в їхніх правилах прощати інших за скоєні помилки. Вони не виносять чужі слабкості, тому нерідко конфліктують. Хоча в глибині душі ці творчі натури розуміють, що для продовження контакту потрібно проявляти більше терпіння і толерантності. До того ж уміння адекватно реагувати на різні ситуації і виявити гнучкість завжди може стати в нагоді для просування по службі.