Люди групи крові АВ мають складний характер. З одного боку, вони чутливі й емоційні, а з іншого - володіють логікою і холодним розрахунком. Важко сказати, що домінує. Зрештою, ця двоїстість позначається на їх способі життя. Ці люди мають залежність від своїх емоцій, керуються своїми почуттями. Часом вони навіть нехтують своїм розумом. Внутрішній світ їх суперечливий, тому ними часто відбуваються необачні дії.

Взаємовідносини з партнером. Люди з четвертою групою крові вміють заводити собі друзів і партнерів. У них багато знайомих. Вони здатні оживити суспільство, легко йдуть на контакт. Для близької людини такі люди здатні зробити чимало. А своїм улюбленим заради збереження сім'ї можуть пробачити багато чого, навіть значні провини.

Коли настають важкі часи, носії групи крові АВ шукають взаєморозуміння у свого партнера, але ніколи не набридають.


Вони здатні скоритися і пожертвувати своїми бажаннями, якщо це принесе користь шлюбного союзу. Відмовляючись за власним бажанням від ролі глави сім'ї, вони відчувають себе цілком щасливими, тому що їх внутрішнє "я" аніскільки не утискається.

Успіх і кар'єра. Внутрішній світ людей цієї групи крові переживає сумніви, мучиться суперечностями. Їм буває дуже важко прийняти правильне рішення, оскільки немає впевненості в своїх силах. Буває, що настає конфлікт, коли вони перестають прислухатися до себе і впадають у відчай. Але такий настрій швидко проходить. І будь-яка приємна новина приносить їм емоційний підйом. Ось чому кар'єра людини з четвертою групою крові багато в чому залежить від оточуючих його партнерів, які здатні прийти на виручку і підвищити його потенціал.