Ті, у кого група крові 0, все життя залежні від своїх почуттів. Складно сказати, наскільки хороша чи погана така особливість характеру. Якщо людина не в змозі контролювати свої емоції, якщо його почуття переважають над розумом, до біди недалеко. А якщо він навчиться повністю володіти собою і зможе приборкати свій норов, то отримає справжнє задоволення від спілкування з навколишнім світом.

Взаємовідносини з партнером. Товариськість і комунікабельність - одні з найбільш привабливих рис людей з першою групою крові. Що стосується їх відносин з протилежною статтю, тут вони відіграють провідну роль, не йдуть на компроміси, не терплять заперечень. Хоча не завжди це проявляється відразу.

Успіх і кар'єра. Ділові якості і прагнення до лідерства допомагають власникам першої групи крові в бізнесі і в кар'єрі.


Завдяки своїй товариськості, вони знаходять спільну мову, як з підлеглими, так і з начальниками. Тому, якщо вірити статистиці, саме представники першої групи найчастіше займають керівні пости.

Головне для людей групи 0 - успіх і визнання, тому серед них багато зірок кіно, що володіють талантом, лідируючих в житті і домоглися великої слави . Ось чого не вистачає носіям інших груп крові - здатності досягати успіху. Люди першої групи завжди лідирують: і в мистецтві, і в бізнесі, і в сімейних відносинах. Вони енергійні і поки не досягнуть своєї мети, не можуть заспокоїтися. Одна з найбільш привабливих рис їх характеру - сила волі, яка допомагає долати їм будь-які труднощі на життєвому шляху.