Глиняний посуд використовується для приготування їжі тільки в печі або духовці, причому ставити горщик можна тільки в холодну духовку, поступово підвищуючи температуру, так як в нагрітій він може тріснути. Щоб після закінчення готування його можна було легко дістати, ставте горщик на нижню полицю духовки.

Вийнявши горщик з духовки, не ставте його на холодну поверхню, стінки горщика можуть тріснути. Краще, якщо блюдо остигає на дерев'яній підставці.

Перш, ніж використовувати нову глиняний посуд, заповніть її до країв холодною водою на 1 годину. За цей час рідина вбереться в стінки посуду, і підготовлюване в ній блюдо буде особливо соковитим. Згодом перед кожною готуванням для соковитості страви, досить потримати посуд у холодній воді 15 хвилин.

При готуванні в горщиках можна закривати їх не глиняними кришками, а кришками з тіста - потім їх можна використовувати як смачний хліб.

Якщо, розігріваючи блюдо, ви виявили, що воно зайве густе, додайте в нього рідини, але гарячою, щоб не тріснули стіни посуду.

Для чищення горщика використовуйте м'яку губку - грубі матеріали можуть подряпати Обливаний поверхню.


Щоб відмити від стінок посуду жир, наповніть її холодною водою, додайте трохи оцту, накрийте кришкою, поставте в холодну духовку і нагрівайте, поступово збільшуючи силу вогню. Через півгодини можна горщик вийняти, дати охолонути і вимити з милом.