Зберігати краще свіжі яйця, тільки що отримані від курей, або знесені близько п'яти днів тому. Потрібно відбирати тільки цілі екземпляри, промивати їх, сушити перед зберіганням. Чим довше ви вирішите зберігати куряче яйце, тим менше корисних властивостей до кінця терміну придатності у нього буде.

На дверцятах холодильника яйця зберігають максимум тиждень, так як температура тут вище, ніж у решті по холодильнику, і вона недостатня для тривалого зберігання цього продукту. В глибині холодильної камери яйця зберігають до 15 днів, при цьому кожні 7 днів їх потрібно перевертати. Зовні цілі яйця можуть виявитися непридатними до вживання в їжу, при неправильному зберіганні, так як можлива поява невидимих оку мікротріщин в шкаралупі.

Крім холодильника, зберегти свіжі курячі яйця можна і іншими способами. Наприклад, так. Цукор з водою розводять у співвідношенні 1: 2, після чого розчин кип'ятять, на кілька секунд опускають в нього яйця, просушують, і зберігають у ящиках з сумішшю з висівок і вугілля, неодмінно догори тупим кінчиком. Можна опускати яйця на пару секунд і в простій окріп, зберігати їх після цього також потрібно в сухому вигляді, гострим кінчиком вниз, в місці, де температура не вище +2 градусів.

Яйця, призначені для зберігання, можна двічі змастити білком, давши обидва рази йому висохнути, або змочити слабким розчином марганцівки.


Змащують яйця також парафіном, після чого опускають в розтертий до порошку деревне вугілля на зберігання. Також яйця довше зберігаються, якщо змастити їх смальцем і після загорнути в папір і скласти в корзину, тільки помістити кошик слід в прохолодному місці, з хорошою вентиляцією. Можна просто обертати яйця папером і зберігати аналогічним способом, або змащувати їх будь-яким жиром.

Добре зберігаються яйця в сухої солі, потрібно тільки, щоб вони один з одним не стикалися, а приміщення, де вони перебуватимуть, що не було теплим і вологим. Зберігають яйця і в сухому зерні, закопують в торф, крейда і тальк, можна зберігати їх в тирсі або сухий деревній стружці. Якщо опустити свіжі яйця в розчин солі (150 грам на 10 літрів), то продукт зберігається до 5 тижнів. Тільки що знесені яйця можна зберігати до шести місяців в розчині вапна (5 літрів води + кілограм гашеного вапна, перемішати, настояти, процідити).

Важливо пам'ятати також, що яйця мають здатність вбирати навколишні їх запахи, а тому зберігати їх слід далеко від риби, ацетону, цибулі та іншого, що має різкий аромат.