Найчастіше при оформленні вікон люди використовують штори, які допомагають не тільки змінити вигляд приміщення, але й висвітлити інтер'єр по-новому. Спочатку варто звернути увагу на карниз, і співвіднести його з матеріалами, які представлені в оформленні всього приміщення. Так, якщо в кімнаті багато дерев'яних меблів, то і карниз підбирається з дерева, або під дерево.

Вибираючи штори, також подумайте про інтер'єр в цілому - якщо в приміщенні стіни однотонні, то керуйтеся оббивкою меблів. У тому випадку, якщо ви не можете точно визначити, який візерунок підійде вам оптимально, то придбайте штори однотонні - це буде найкращий варіант. При цьому зверніть увагу на саму тканину, з якої пошиті штори, а також на обробку готового виробу іншими елементами. Особливим шиком сьогодні вважається прикраса приміщення шторами в кілька шарів.

Після придбання штор можна не зупинятися на оформленні вікна, а продовжувати декорувати - цього разу вже самі штори.


Так, підхоплення здатні перетворити приміщення, їх можна придбати в магазинах тканин вже готовими виробами, а можна самостійно пошити, якщо є здібності і бажання. Тканину можна застосувати ту ж, що і в самої штори, а можна взяти контрастний матеріал. Також, крім підхоплення, подумайте і про розетці - вона теж повинна поєднуватися з інтер'єром.

Аристократичні вікна, стиль королів - такий інтер'єр допоможе створити бахрома на шторах і ламбрекени, які ідеально підходять для розміщення подібної прикраси. Якщо оформляється кімната юної красуні, можна використовувати нитки з намистинами або стеклярусом як ідеальне додаткове декорування штор. Складним, але ефектною прикрасою стане аплікація - самостійне оформлення цим елементом проводите обережно, спочатку пробуючи свої сили на маленькому куточку штори, і лише потім переходите до великих деталей.