Кожна господиня мріє про те, щоб її кухня виглядала приголомшливо, адже саме тут вона проводить багато часу. Ні для кого не секрет, що мода на оформлення кухонь теж існує, і що сьогодні в кухонному світі панує стиль ретро!

Господині навмисно розвішують посуд і виставляють на відкритих полицях приправи і заготовки - адже таке оформлення є показником добробуту сім'ї, розповіддю про уміннях господині.

Сьогодні треба повчитися у бабусь оформлення приміщення, і тоді кухонний дизайн буде самим стильним. Для декорування кухонь наші попередники, в першу чергу, використовували посуд та інше начиння. І сьогодні, купуючи певні предмети посуду, слід задуматися, як вони будуть виглядати саме на вашій кухні.

Звичайно, дизайнери можуть запропонувати використовувати як прикраси інтер'єру звичайні сковорідки і чашки, чисті і новенькі, але краще використовувати спеціальну посуд - вона точно буде виглядати як прикраса! До речі, якщо вам подобається саме ретро кухня, то можна придбати не тільки посуд, але і побутову техніку, оформлену під старовину.

Дуже часто багато господинь ховають від загальних поглядів заготовлені в банках соління, навіть не замислюючись про те , що всі ті чудесні баночки з сонячним абрикосовим джемом, неймовірно красивий червоний перець і соковиті помідори тільки прикрашають кухню, наповнюють її теплом і світлом.


Звичайно, почуття міри має стати союзником у цій справі - не варто змушувати всю кухню всілякими разносолами, можна обмежитися і парою красивих баночок.

Декоратори вважають, що саме кухня оптимально підходить для розміщення різних видів зелених рослин. А щоб на кухні було затишно і комфортно - розставте квіткові горщики на полиці і підвіконня, а стільницю, раковини і місце поблизу плити використовуйте виключно для готування.