Кожен знає, що найбільше корисних вітамінів знаходиться в свіжовичавленому соку. Тому в кожній сім'ї має бути соковижималка. Сік люди здогадалися вичавлювати давно. Але методи отримання вітамінного напою були примітивні.

В кінці 40-х років з'явилися соковижималки з центрифугами. Вони були громіздкими, незручними, без відділень для макухи. Потім фірми-виробники вдосконалили прилад, який якісно, без зайвої вібрації і суєти вичавлював свіжий сік. Відтоді майже в кожному будинку з'явилися соковижималки.

Якщо ви вирішили придбати соковижималку, подумайте, який сік на ній буде частіше готуватися. Якщо ви любите цитрусові, то не обов'язково купувати соковижималку з центрифугою. Для приготування соку з цитрусових придумані спеціальні прості та зручні моделі. Їх конструкція складається з мотора (або зовсім без мотора, а з ручкою-пресом), спеціальної насадки (ребристий конус) і ємності для соку. Так як корисні речовини є тільки в свіжому соку цитрусових, то резервуар для рідини зазвичай невеликий за розмірами (на дві склянки).


Хоча зустрічаються моделі для великих сімей місткістю 1 літр і більше. Вартість соковижималок для цитрусових - від 500 рублів і вище, залежно від потужності або матеріалу виробника.

Існують універсальні соковижималки. З їх допомогою можна отримати сік практично з усіх фруктів і овочів. Універсальні соковижималки влаштовані складніше, займають більше місця на кухні і коштують дорожче (від 1200 рублів). В основі цих апаратів для отримання соку - відцентрові сепаратори. Вони можуть бути конічними і циліндричними. Соковижималка з циліндровим сепаратором дасть вам не менше 90% соку, що міститься в тому чи іншому фрукті. Недоліком такої моделі є те, що часто доведеться виймати макуха. У соковижималки з конічним сепаратором залишки фруктів автоматично потрапляють в особливий контейнер, але кількість віджатого соку буде менше.