Останнім часом стало модно захоплюватися фен-шуй. Так ось ця наука говорить про те, що дзеркала потрібно мити і протирати якнайчастіше. Це просто пояснити: дзеркало збирає всю енергетику, в тому числі і негативну.

І якщо її вчасно не змивати, ваше дзеркало стане таким собі акумулятором негативу. А це, в свою чергу, спричинить сварки, хвороби, скандали. Тобто, брудне дзеркало може грунтовно зіпсувати вам життя.

Так як же легко і без проблем відчистити дзеркало і, тим самим, полегшити своє життя і життя всіх домочадців? У продажу є велика кількість всіляких засобів для цього. Зазвичай вони виглядають як спреї. Наніс на поверхню, протер за допомогою м'якої серветки і милуєшся результатом! Але якщо хочете приготувати засіб часів наших бабусь, тоді краще всього вам допоможе розчин, що складається з двох склянок води, п'ятдесяти мілілітрів оцту і п'ятдесяти грамів крейди.


Один нюанс: після приготування цей розчин повинен настоятися деякий час. Коли на дні посуду випаде осад, воду потрібно злити. Саме вона і допоможе нам відчистити дзеркало. Не можна допустити, щоб ця вода потрапила на раму, або зворотний бік дзеркального покриття. Після миття потрібно ретельно протерти дзеркало м'якою, можна фланелевою серветкою.

Запам'ятайте: в ідеалі дзеркало потрібно часто витирати сухою м'якою ганчіркою, а один-два рази на місяць за допомогою оцту чистити.

І дозвольте дати маленький порада: намагайтеся не чекати сильного забруднення дзеркал. Адже профілактично протерти його набагато легше, ніж потім драїти з усіх сил.