Вже доведено факт, що після народження дитини жінка змінюється. І не настільки важливий її вік на цей момент, все одно вона дорослішає. Незалежно від соціального статусу і обов'язків на роботі жінка починає відчувати колосальну відповідальність за свою дитину.

Якщо раніше була мета підкорити світ, то тепер вона інша: стати всім і вся для свого малюка. Приходять терпіння, мудрість, хазяйновитість.

Проблема нашого часу - дівчаток зовсім не вчать бути домогосподарками. Молода дівчина мегаполісу часто не вміє готувати, не любить прати і не намагається утримувати будинок в чистоті. Це немодно і не престижно, куди крутіше вважається стати вдалою бізнесвумен. Пріоритети, на жаль, помінялися. І добра це не принесло. Майже кожна друга мріє вийти вдало заміж, за такого собі принца на білому коні. Саме він позбавить її від всієї кропіткої домашньої роботи, переклавши всі ці обов'язки на плечі прислуги. Але життя непередбачуване і може вийти зовсім не так, як мріялося. Дівчата закохуються, одружуються, народжують дітей від простих мужів без прислуги на додачу. І настає пора господарювати!

Багато хто з нас уявляють собі непрацюючу маму як істота в запраному халаті, яке непристойно розповніла, не дивиться на себе в дзеркало і тільки й знає, що тріпати нерви чоловікові, ревнувати його і зриватися на дитині. Але це зовсім не так, запевняю вас. Бути гарною господинею зовсім не складно. Було б бажання, як кажуть. До послуг домогосподарок пральні та посудомийні машини, наворочені плити і духовки, комбайни, пилососи і т.д. Головне - вибрати потрібну техніку.

А вибір настільки великий, що очі розбігаються. Адже прогрес не стоїть на місці, все не просто йде, а летить вперед семимильними кроками. Ось і знайома всім нам річ - пилосос зазнав масу змін з дня своєї появи.


Він зараз набагато могутніше і функціональніша. І при цьому залишився легким і маневреним. Приклад такого сучасного помічника - пилосос фірми Dyson.

Ця компанія виробляє потужні, багатофункціональні прилади, за допомогою яких можна домогтися ідеальної чистоти. Продукція фірми продається більш ніж у сорока країнах світу. На російському ринку ці товари з'явилися недавно, але вже міцно зайняли свою нішу і придбали своїх шанувальників.

Багато в чому своєю популярністю пилососи цієї марки зобов'язані тому, що прибирання проводиться без мішка для пилу. Його вдало замінює контейнер. Це набагато зручніше. Крім того, пил з часом забиває пори мішка і потрапляє в повітря. Падає сила всмоктування і ефективність прибирання. А з пилососами фірми Dyson з вами не трапиться таких неприємностей, будьте впевнені.

Крізь стіни прозорого контейнера ви можете спостерігати за тим, як добре машина прибирає. У ньому легко відшукати всі дрібні штучки, що потрапили в нього в процесі збирання. Контейнер легко почистити. Його не потрібно вибивати або міняти на новий, як мішок.

Асортимент пилососів цієї фірми дуже широкий: циліндричні, вертикальні, ручні .. Ось недавно випущений зовсім мініатюрний пилосос DC26, який вільно поміститься на долоні. А можливості у цієї крихти, будь здоров! У комплект входить ряд зручних насадок.

Також цей прилад обладнаний фільтрами, які очищають повітря, який потрапляє в пилосос. Тому він в першу чергу корисний тим, хто страждає різного роду алергією.

Висновок: цей пилосос незамінний для квартири, де є маленька дитина. Адже дитині потрібен порядок, так як скоро він почне повзати, ходити. А ваше завдання, як домашньої господині - створити йому ідеальні умови для цього. І допоможе вам саме мініатюрний пилосос DC26.