День Святого Валентина у світі святкується багато століть. Але в нашій країні 14 лютого стало святковою датою відносно недавно.

Втім, багато хто вже сприймають це свято як звичний і заздалегідь готуються до нього.

Символіка Дня всіх Закоханих - це сердечка і янголята , зображення лебедів і голубів, все, що може сказати про любов і ніжних почуттях. Не обходиться 14 лютого і без традиційних листівок "валентинок".

Збираючись щось подарувати на День Валентина, знайте, що кожен презент несе в собі приховане послання. Рукавички вважаються пропозицією руки і серця, янголятко говорить про те, що ви тільки закохалися в людини, мереживні вироби натякають на флірт і пригоди.

Дарувати 14 лютого можна що завгодно. Вітаються солодощі, особливо у вигляді сердечок, кульки і м'які іграшки, недорогі сувеніри і розкішні презенти начебто автомобіля. Пам'ятайте, що любов не можна виразити в речах, вона не матеріальна.


А тому - заспівайте коханій дівчині серенаду, спечіть молодій людині торт у вигляді серця, прикрасивши виріб кремовими ініціалами і сердечками з марципану.

До речі, День Святого Валентина відзначають не тільки з коханою людиною. Дівчата цілком можуть зібратися на вечірку, посидіти, попити чайку з солодощами, поворожити, побалакати про хлопців і про любов, звичайно.

Сценарій свята для закоханої пари може бути різним: Посидьте в кафе, сходіть в кіно, театр , відвідайте сауну або боулінг-клуб. Верхова їзда або політ на повітряній кулі - таке оригінальне розвага до Дня Закоханих підходить особливо добре!

Плануючи свято, не забувайте, що 14 лютого немає необхідності витрачати багато грошей на торжество. Важливо, щоб той, ким ви дорожите, відчув тепло вашої душі, щирість почуттів, відчув турботу. Тоді можна вважати, що торжество в честь Святого Валентина пройшло успішно.