На що зазвичай звертають увагу при покупці взуття? На її відповідність моді, ефектний зовнішній вигляд, якість матеріалу. А от на те, наскільки комфортно почуває себе нога, уваги деколи звертають набагато менше і вибирають за принципом: "Нічого, як-небудь розноситься".

Однак давно доведено, що дуже багато захворювань хребта, суглобів і серцево-судинної системи можуть розвинутися, в тому числі, і через незручного взуття. Справа в тому, що через тісний і жорсткої взуття можуть не тільки з'явитися мозолі - це створює додаткове навантаження на хребет, внаслідок чого його м'язи знаходяться в постійній напрузі, а ноги до кінця дня набрякають.

Здавалося б, вирішити проблему дуже просто - купити спеціальну ортопедичне взуття. Проте кожен, хто її бачив, готовий краще мучитися в незручному взутті, настільки вона неприваблива на вигляд.

Так чи існує жіноче взуття, яка і виглядала б елегантно, і в той же час не завдавала шкоди нашому здоров'ю? На щастя, на це питання тепер можна відповісти ствердно - тепер, коли на російському ринку з'явився бренд німецької взуття Томас Мунц.

Основним своїм завданням компанія THOMAS MUNZ вважає розробку та впровадження інновацій у взуттєвому виробництві.


Тому взуття Томас Мунц є не тільки модним і якісним, а й корисною для здоров'я. З цією метою компанією були розроблені технології MUNZ-FOAM і MUNZ-AMO.

Взуття, виготовлена за технологією MUNZ-FOAM, має "розумну устілку". Для неї використовуються особливі матеріали - натуральна шкіра в поєднанні зі спіненим латексом. Тому устілка MUNZ-FOAM повністю відповідає формі стопи, правильно фіксує стопу у взутті і робить її виключно зручною, так що ноги не втомлюються і не набрякають.

Подібні елегантні туфлі з Німеччини мають вбудований амортизатор із спеціального матеріалу FLEX, який пом'якшує ударну дію на стопу при ходьбі, тим самим значно знижуючи навантаження на хребет і суглоби.

Можна довго розповідати про інноваційні напрацювання компанії, але не менш важливо, що взуття THOMAS MUNZ не тільки зручна, але й дуже стильна і зносостійка.