Однією з причин поганого самопочуття і розвитку багатьох захворювань є присутність у нашому організмі шлаків і токсинів. Якщо їх не вдається вчасно вивести, то вони вкрай негативно позначаються на здоров'ї.

Саме для виведення токсинів і призначені китайські пластирі, головними компонентами яких є:

• деревний оцет, бамбуковий оцет, одержувані відповідно з деревного соку дуба, бука, вишні і жовтого бамбука і володіють ранозагоювальну ефектом; прискорюють і підсилюють виділення токсинів і продуктів розпаду через пори шкіри; вони також регулюють діяльність внутрішніх органів;
• турмалін, що активізує метаболізм на молекулярному рівні і стимулюючий видалення токсинів;
• хітозан, що виділяється з молюсків, має унікальні абсорбційними властивостями, вбирає і виводить з організму токсини, жири і важкі метали;
• перліт - матеріал вулканічного походження, що сприяє обміну речовин і виведенню шлаків;
• чистий кремній, що підсилює циркуляцію лікарських речовин;
• крохмаль, поглинаючий вологу разом з виведеними з організму токсинами;
• екстракти більш 30 рослин, які мають детоксикаційні ефектом.

Багатовіковий досвід китайської медицини довів, що на стопах ніг людини розташовано більше 60 активних точок і рефлекторні зони, пов'язані з внутрішніми органами.


Через ці рефлекторні зони пластир поступово "витягує" накопичилися в організмі токсини.

Однак китайські пластирі для виведення токсинів можуть використовуватися і для інших точок організму: їх можна розміщувати на плечах, ліктях, колінах, попереку, що підсилює ефект детоксикационного впливу в цих областях. Результати "витяжки" проявляються на пластирі у вигляді темних плям.

Курс лікування становить 5 днів. Пластир наклеюють перед сном на стопи ніг або хворі місця і знімають вранці. На результати його використання впливають вік людини, забрудненість місця його проживання, стан здоров'я і рівень імунітету. При необхідності курс доцільно повторити.