Зевс і Афродіта, Аполлон і Афіна, а також хитромудрий Одіссей і його вірна Пенелопа, грізний Мінотавр і мужній Тезей і ще багато-багато богів і героїв, імена яких відомі нам з дитинства .. Навіть тим, хто не читав легенди і міфи Стародавній Греції, знайомі цим імена - вони увічнені в назвах зірок і сузір'їв.

Грецію по праву вважають витоком європейської цивілізації. Не випадково, що Олімпійські ігри теж виникли тут і були відроджені через майже два тисячоліття як символ прагнення людини до все нових і нових вершин.

У Греції дивним чином поєднується далеке минуле та сучасність. Традиційне грецьке гостинність багато хто пояснює тим, що в глибині душі кожного грека живе віра в древніх олімпійських богів, які воліли подорожувати в образі простих смертних.

І дійсно, опинившись у Греції, відчуваєш дивовижний "ефект присутності", настільки тісно переплетена тут міфологічна старовину і сучасність. Біля підніжжя грандіозного Акрополя кипить така ж бурхливе життя, як і в будь-якому європейському місті, і все-таки є в ній наліт чогось незвичайного.

Можливо, це пояснюється величезною кількістю стародавніх пам'ятників, які зустрічаються на кожному кроці. Яке це - бути спадкоємцями великої цивілізації і постійно відчувати нерозривний, якусь містичну зв'язок з древньою культурою?

Ймовірно, тому чи не кожен грек може розповісти про богів і героїв, які побували тут, в його місті чи селі, зовсім недавно, всього-то дві з половиною тисячі років тому.


І для тих, хто приїхав до Греції, вони теж стають майже реальними персонажами, сліди яких можна виявити в руїнах стародавніх храмів, руїнах стародавніх споруд ...

Однак Греція є центром тяжіння для туристів зі всього світу не тільки тому. Греція є одним з кращих світових курортів, а її чудове піщане узбережжя омиває відразу кілька морів: Егейське, Іонічне і Середземне. Тут вам гарантований справжній бронзовий загар, а ще - можливість оздоровлення в готельних комплексах з цілющими мінеральними джерелами, спеціально обладнаними для лікувальних процедур.

По суті, багато грецькі готелі є одночасно і висококласними лікарнями, які пропонують широкий спектр природного терапії. Як тут не згадати про бога лікування Асклепія, який поклав початок медицині!

У Греції ще в давнину склався особливий погляд на медицину. Завданням лікування будь-яких хвороб вважається досягнення гармонії між душевним станом людини і навколишньою природою, а де ж можна досягти подібної гармонії, як не під ласкавим грецьким сонцем?

Не можна не згадати і острови Греції, яких тут, за деякими відомостями , налічується 777. Вони складають третину території всієї Греції, і туристи можуть зробити морський круїз до легендарних Родосу, Криту, Санторіні, Кіклади.

На сайті www.leti.ru ви напевно знайдете чудова пропозиція - зробити подорож в Грецію, до витоків європейської цивілізації і теплому південному морю.