Шкіра є найбільшим органом людського тіла, і для її нормального функціонування необхідна злагоджена робота всіх інших органів і систем. Найменші неполадки у внутрішніх процесах не кращим чином позначаються на нашому зовнішньому вигляді. Ось чому зовнішній вигляд шкіри, її структура, колір і якість служать для китайських лікарів надійним джерелом інформації про стан організму і дозволяють ставити виключно точні діагнози.

Шкіра, як ніякий інший орган, відчуває найсильніший вплив природних факторів навколишнього середовища : температури і вологості повітря, магнітних полів, природного іонізуючого випромінювання. Проте погіршення стану шкіри пов'язано, як правило, з штучними впливами пилу, бруду, хімічних речовин, радіації, інтенсивних електромагнітних випромінювань, що призводять організм в стан хронічного стресу і порушують всі процеси життєдіяльності, що неминуче позначається на стані шкіри.

Вкрай негативно впливають на шкіру і шкідливі звички, насамперед, куріння, недостатній або неправильний догляд, надлишок ультрафіолетового опромінення, особливо в солярії.


Шкіра, подвергающаяся впливу безлічі негативних факторів, швидше старіє, стоншується, покривається зморшками, стає в'ялою.

Важливим фактором підтримки здоров'я шкіри є правильне харчування, яке забезпечує шкіру необхідними їй вітамінами, мікроелементами та іншими корисними речовинами: вітамінами А , С і Е, цинком, селеном, бета-каротином, лікопіном, поліненасиченими жирними кислотами, поліфенолом та ін.

Злим ворогом молодості шкіри є вільні радикали, які представляють собою агресивні форми кисню, що руйнують все на своєму шляху . Для боротьби з ними необхідні антиоксиданти. Тому, вирушаючи на пошук ліків в аптеках Москви, не забудьте придбати антиоксидантний комплекс.

Він забезпечить вашій шкірі ефективний захист від вільних радикалів, а входять до його складу речовини взаємно підсилюють захисну дію один одного.