Вибираючи іграшки для малюків, дорослі нерідко роблять помилки. Нерідко ту чи іншу іграшку купують тільки тому, що вона сподобалася дорослим, не замислюючись, яким чином малюк зможе з нею грати.

Ось, наприклад, настільки улюблені дорослими величезні м'які іграшки, нерідко зростанням більше самої дитини. Що він буде робити з гігантським ведмедем? Потягати його по кімнаті і кине. А адже з санітарно-гігієнічної точки зору м'які іграшки - це справжній пилозбірник, тому їх потрібно регулярно прати. Так що краще вибрати для малюка невеликі м'які іграшки, які легко перуться і з якими йому легко грати.

Взагалі гра для дитини - це і форма освоєння світу, і спосіб розвитку найрізноманітніших навичок, і можливість реалізації своїх творчих здібностей. Тому при виборі іграшок слід керуватися не тільки їх привабливим зовнішнім виглядом, але і їх функціональними особливостями.

Головною функцією іграшки є активізація діяльності дитини і становлення її нових форм.


Тобто потрібно чітко уявляти собі, як дитина зможе з нею грати. Саме цим визначається розвиває і освітній ефект іграшки.

Всі іграшки для дітей дошкільного віку можна умовно розділити на дві групи:
• іграшки, що сприяють соціально-емоційному розвитку: ляльки з дитячими меблями, посудом та ін. , тварини, транспортні іграшки (машинки тощо), з якими можна грати в рольові ігри; ляльок і тварин годувати, вкладати спати, возити їх на машинках, тобто імітувати діяльність і спілкування дорослих у рольових іграх;
• іграшки, що сприяють розвитку інтелектуально-пізнавальних здібностей і моторики: різноманітні кубики, конструктори, мозаїки, пазли, лото і доміно.

Величезний вибір подібних іграшок пропонує Інтернет магазин дитячих товарів. Якість іграшок гарантується санітарно-гігієнічними сертифікатами.

Тут ви зможете придбати для свого малюка найякісніші іграшки, які будуть сприяти його розвитку і стануть його вірними друзями.