Сучасна людина звикла до комфорту: взимку нам не холодно в приміщенні, тому що воно обігрівається центральним опаленням, а влітку не жарко, бо працює кондиціонер. Здавалося б, створений прекрасний мікроклімат, тільки от ми все швидше втомлюємося і частіше хворіємо, особливо респіраторними захворюваннями.

У чималій мірі це пов'язано з відсутністю свіжого, природного повітря. Можуть цілком резонно заперечити, що вуличне повітря навряд чи може вважатися свіжим, стільки в ньому шкідливих домішок і автомобільних вихлопів. Ось і виходить, що ми цілий день проводимо в приміщеннях з пересушеним повітрям, в якому практично відсутні негативні іони, зате багато наелектризованої пилу, створюваної великою кількістю техніки. Більше того: влітку кондиціонери не тільки сильно сушать повітря, але і поширюють хвороботворні бактерії через відсутність регулярного чищення.

Щоб уникнути цих шкідливих впливів, і були створені мийки повітря, які здатні одночасно і зволожувати повітря, і очищати його від механічних забруднень (пил, пилок рослин, шерсть тварин, волокна тканин, зміг).

Мийки повітря відмінно справляються також з бактеріями і вірусами: потрібно всього лише накапати декілька крапель ефірного масла з знезаражувальним ефектом у воду або на ватний диск в спеціальну чашечку - це забезпечити дезінфекцію повітря природним, натуральним способом, без будь-якої шкоди для здоров'я.

Ще одна незаперечна перевага мийок повітря полягає в тому, що протягом усього терміну їх служби не доведеться міняти фільтри, картриджі та інші витратні матеріали, які необхідні для інших видів воздухоочистителей і зволожувачів.

Вибираючи мийки повітря, пам'ятайте, що кожна така мийка розрахована на певну площу.


Крім того, для створення оптимального мікроклімату мийки не можна переносити з одного приміщення в інше.

Найбільш ефективними моделями вважаються мийки повітря з попередньою іонізацією, які можна порівняти з повітряочисниками, що забезпечують максимально високий ступінь очищення.