Для багатьох молодих мам ця проблема досить актуальна. Декому просто хочеться мати власні гроші, що називається, "на шпильки", але більшості молодих мам вони потрібні для вирішення більш нагальних проблем.

Проте відразу хочеться сказати про найголовніше: яким би важким не було ваше матеріальне становище, пам'ятайте, що на цьому етапі вашого життя найголовніше - ваша дитина. Чи варто працювати, щоб купити дитині дорогий престижний костюмчик, якщо ви будете забирати у свого малюка, та й у себе теж, найдорогоцінніше - спілкування?

І, тим не менш, матеріальні проблеми штовхають багатьох жінок на пошуки заробітку. Перш за все, продумайте, а що, власне, ви можете запропонувати, якими знаннями та вміннями володієте?

Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви вмієте працювати на комп'ютері. Не полінуйтеся, наберіть в пошуковику слово "фріланс", і ви виявите, який величезний діапазон роботи там пропонується. До речі, я сама фрілансер, і за 4 роки роботи рерайтером/копірайтером переконалася, що при бажанні в мережі можна заробити.


Тут знайдеться робота для тих, хто вміє писати тексти, перекладачів, програмістів і т.д.

Невеликий приробіток можна отримати, заповнюючи анкети. Багато компаній проводять опитування для просування своєї продукції, і якщо ви підійдете за своїми даними, то зможете, регулярно заповнюючи надсилаються на електронну пошту анкети, щось заробити.

Найкраще, мабуть, тим, хто володіє навичками манікюру/педикюру, перукаря і медсестри - вже вони-то точно не залишаться без роботи. Лікар або медсестра може влаштуватися на кілька годин в день, щоб робити на дому уколи, забір крові на дому та інші процедури.

Дуже затребувані послуги няні, і якщо різниця у віці між дітьми буде не надто велика, то у вашого малюка з'явиться гарна компанія. Багато працюючі батьки охоче заплатили б, щоб їх дітей днем водили з дитячого саду або після школи в гуртки, секції або до репетиторів. Можливо, ви добре шиєте, в'яжете, вишиваєте, займаєтесь бісероплетінням. Це теж варіант, адже сьогодні унікальна ручна робота у великій ціні.