Інгалятори з давніх пір широко застосовуються для лікування захворювань органів дихання. Інгалятори нового покоління - небулайзери - довели свою ефективність при лікуванні бронхіту, риніту, ларингіту та інших захворювань дихальних шляхів. Вони незамінні для пацієнтів, які страждають бронхіальною астмою, а також алергічними захворюваннями.

Для ефективного лікування подібних захворювань інгалятор повинен бути в кожному будинку. На сучасному російському ринку представлена величезна кількість інгаляторів, які мають різні принципи роботи і технічні характеристики. Найбільш популярними з них є компресорні й ультразвукові інгалятори, і це не випадково.

Ультразвукова інгаляція являє собою один з найбільш ефективних методів лікування і профілактики хвороб органів дихання. Подібне обладнання широко використовується не тільки в лікувальних установах - модельний ряд ультразвукового устаткування включає і моделі для домашнього застосування.


Вичерпну інформацію про всі види небулайзерів та консультацію кваліфікованих фахівців можна отримати на сайті http://www.ingalatory.ru/inhalers/sonic/.

Ультразвуковой небулайзер працює за принципом впливу ультразвуком високої частоти на лікувальні розчини, в внаслідок чого вони розпадаються на дрібні частинки і легко доставляються до відповідного відділу дихальної системи.

Перевага ультразвуку полягає в тому, що він може розбити склади будь-якої щільності на найдрібніші частинки, що збільшує ефективність застосування небулайзера при лікуванні складних захворювань. Ще однією незаперечною перевагою УЗД-інгаляторів є їх безшумність в роботі.

У компресорному ингаляторе перетворення розчину в аерозольна хмара здійснюється під впливом поршневого компресора, який створює необхідне для цього тиск. Виробники медичного обладнання стали випускати останнім часом компресорні інгалятори, які оснащені регульованою системою розпилення.